• Новак
BOSO 4 во 1 бебе tricycle, една клучна пати бебешка количка, гумени тркала бебе вокер, челична рамка за дете што се склопува

BOSO 4 во 1 бебе tricycle, една клучна пати бебешка количка, гумени тркала бебе вокер, челична рамка за дете што се склопува

DEN 8394.24
DEN 7639.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


BOSO 4 во 1 бебе tricycle, една клучна пати бебешка количка, гумени тркала бебе вокер, челична рамка за дете што се склопува
Едно копче може да поклопецот, притиснете го копчето е во РЕД, компактен пати за простор за заштеда или на-на-ќе
Седиштето може да 360° ротирате, децата може да се соочат да свет, исто така, може да се соочат на мајка ми
Врати се справи може да се прилагоди и да се свитка, мора да постои едно одделение одговараат за вас, и пена материјал се спречи страна лизгање
Backrest може да се прилагоди за да се удобно, одговараат за бебе ' рбет обликувањето
Предно тркало спојки, спречување на нозе стегање кога туркање на владата, исто така, може да се вози лесно кога јава режим
Пред Двојно Педалата и подложка за нозе, децата не можат да се стега нозе
Безбедност бар и појасот бидете сигурни дека децата сигурност при возење, не може да падне од trike
Животната средина титаниум гумени тркала, носат-отпорни, и не треба да се надува
Прилагодливи и Отстранлив покрив), исто така може да се избегне sunburning и raining
Предната и задната складирање кошница, може да се сместат многу работи кога излегувам
4 in1 дизајн како што е подолу : Чекор 1 : 6 Месеци+, седиштето може да се ротира до мајка, бебето и родителите може да има добра интеракција Чекор 2 : 8 Месеци+, родителите може да им помогнам на децата, детска нозете може да биде на помошник-педали, и прилагодување на седиштето удобно, безбедност бар може да бидете сигурни дека бебето безбедност, родителите може да им помогнам на децата од страна на назад се справи со Чекор 3 : 12 Месеци+, покрив) за да се отстрани, бебето може да се вози полека со помош на родителите Чекор 4 : 2 Години+, отстранете ги сите necessoried, децата може да се вози самиот независно
.

Декларирани спецификации

Карактеристики:
возење на
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,2-4 Години
Димензии:
76cm*45см*100cm
Големина:
10 inch
Број На Модел На:
906BL
Предупредување:
одговараат за 18month да 72month
Материјал:
Метал
Стил:
Tricycle
Тркала Број:
Три
боја:
розова,сина,виолетова,kakhi
Материјал:
челична рамка
Тежина:
13kg
Макс Оптоварување Тежина:
25kg
користат за:
1 бебе
Големина:
115x45x90cm
една клучна пати:
Yes
Седиште:
360 ротирачки
backhandle:
прилагодлив
покрив):
прилагодливи и пренослив

Комплементите на стоката

Најевтиниот цена Со Ограда Мултифункционален Rechargable возење на деца електрични кола електрични putter комбо играчка со постава

Батеријата не е вклучен внатре, сите ве молиме да се купи од линкот подолу, ако не можете да го најдете во

DEN 7056.00

Младата Сјајна Скутер Дете 2-14 години Прошетаат по Играчка, Лесно Свитлива Носат Момче и Девојка Светлина Флеш Велосипед Бебе

Производ : ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на рачно мерење Може да биде малку боја разликата поме

DEN 3696.00 5280.00

Нови близнаци и две деца tricycle двојно велосипед седиште бебе притисни педалата за дете што се склопува шетач, задното седиште

Здраво секој почитувани купувачи, Добредојдовте на нашата нова продавница! На првите 50 клиенти, ние исп

DEN 5706.24

година Нови Вистински Деца на Светлината Скутер Дете Четири Круг на Тркалото на Виткање Велосипед Слајд Блок Флеш 4 Тркала

Производот во процесот на транспорт, тоа може да биде, бидејќи на допир, производот површина ќе биде над

DEN 2871.00 3588.96