• Новак
Турбо полнач со Променлива VNT Млазницата Прстен TF035 49135-05720 4913505720 49135 05720 11654716165 за BMW 118D 122 HP M47TU2D23

Турбо полнач со Променлива VNT Млазницата Прстен TF035 49135-05720 4913505720 49135 05720 11654716165 за BMW 118D 122 HP M47TU2D23

DEN 4224.00
DEN 3506.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен


Ќе одговара на следните модели
Дел број
Направи
HP
KW
Моторот
Моторот Кодот
Година
49135-05671 / 49135-05670 49135-05660 / 49135-05651 49135-05650 / 49135-05641 49135-05640 / 49135-05630 49135-05620 / 49135-05610 11654716166 / 11657795499
за BMW 120 D
163
120
2.0 D
M47 TU2 D20
2003-
за BMW 120 D
163
120
2.0 D
M47 TU2 D21
2004-
за BMW 120 D
163
120
2.0 D
M47 TU2 D22
2005-
за BMW 118 D
122
90
2.0 D
M47 TU2 D23
2005-
за BMW 318 D
122
90
2.0 D
M47 TU2 D24
2005-
Дополнителни референтните броеви
TF35 / 49135-05610 / 49135-05620 / 49135-05610 / 49135-05620 / 49135-05640 / 49135-05641 / 49135-05650 / 49135-05651 / 49135-05670 / 49135-05671 / 11654716166 / 116577954499 / 4913505610 / 4913505620 / 4913505640 / 4913505641 / 4913505650 / 4913505651 / 4913505670 / 4913505671 / 49135 / TF035 / 49135 / 49135-05620 / 49135-05670 / 49135-05651 / 4913505620 / 4913505670 / 4913505651 / 49135 05620 / 49135 05670 / 49135 05651 / 49135-05650 / 49135-05641 / 49135-05640 / 4913505650 / 4913505641 / 4913505640 / 49135 05650 / 49135 05641 / 49135 05640 / 49135-05620 / 49135-05610 / 4913505620 / 4913505610 / 49135 05620 / 49135 05610 / 11654716166 / 11657795499 / 49135-05671 / 4913505671 / 49135 05671 / 49135-05761 / 49135-05760 / 49135-05730 / 4913505761 / 4913505760 / 4913505730 / 49135 05761 / 49135 05760 / 49135 05730 / 49135-05720 / 4913505720 / 49135 05720 / 11657795497 / 11654716165 / 7795497 / 4716165 / E90 / E91 / E87 / M47 TU2 D20 Турбополнач со Променлива VNT Млазницата Прстен
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
TF035
Автомобил модел:
E46
Frequence Опсег:
tf035 turbo
Модел Година:
2017
Автомобил Производител:
BMW
Објектот Висина:
5cm
Поставување на Возило:
49135-05670 турбо core
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Специјални Функции:
49135-05671 млазницата прстен
Модел:
TF035 турбо млазницата прстен за BMW 118D 122 КС
1.Дел Број:
49135-05610 / 49135-05620 / 49135-05610 / 49135-05620 / 49135-05640
2.Дел Број:
49135-05641 / 49135-05650 / 49135-05651 / 49135-05670 / 49135-05671
3.Дел број:
11654716166 / 116577954499 / 4913505610 / 4913505620 / 4913505640
4.Дел број:
4913505641 / 4913505650 / 4913505651 / 4913505670 / 4913505671
5.Дел број:
49135 / TF035 / 49135 / 49135-05620 / 49135-05670 / 49135-05651
6.Дел број:
4913505620 / 4913505670 / 4913505651 / 49135 05620 / 49135 05670
7.Дел број:
49135 05651 / 49135-05650 / 49135-05641 / 49135-05640 / 4913505650
8.Дел број:
4913505641 / 4913505640 / 49135 05650 / 49135 05641 / 49135 05640
9.Дел број:
49135-05620 / 49135-05610 / 4913505620 / 4913505610 / 49135 05620

Комплементите на стоката