• Новак
2 Pin 3.5 mm/2.5 mm Уво Бар Слушалка Микрофон PTT Воки Токи Слушалки за Kenwood BAOFENG УВ-5R BF-777 BF-888s Baofeng Додатоци

2 Pin 3.5 mm/2.5 mm Уво Бар Слушалка Микрофон PTT Воки Токи Слушалки за Kenwood BAOFENG УВ-5R BF-777 BF-888s Baofeng Додатоци

DEN 451.68
DEN 316.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

складишта и бучни околини.
за Linton
LT-2288 / 3288 / 6288 / 5288 / 3188 / 2188 / 3260 / 2268 / 3268 / 6288 / 6188 / 3288 A
за PUXING
PX333 / 888 / 888 K / 328 / 358 / 999 / 666 / 777 / 777 PLUS
за WOUXUN
KG-UVD1 / KG UVDIP-669 / 659 / 679 / 689 / 639 / 699 / 801
за QUANSHENG
TG-K4 AT / 2 AT / 22 AT / 45 AT / 42 AT / 25 AT / UV
за RELM
RPU416 / RPV516 / RPU499 / RPV599 X
за WEIERWEI
VEV-3288 S / VEV-6288 / VEV-3288
за BAODEENG
УВ-5 R Серија / BF-480 / 490 / 320 / V6 / 520 / 530 / 999 / 888 / 777 / 666 S / 777 S / 888 S
за HYT
TC286 / 386 / 2685 / 3865 / 6685 / ТЦ 278 / 378 / 388 / TC2100 / 2088
for TYT
Речиси Сите со две pin приклучокот, поранешен pin дијаметар од 3,5 мм и 2,5 mm во дијаметар по pin, двојно pin од 8 mm рок, 11 mm центар на растојание од 2 pin. На слушалка/звучник се вклопува удобно во вашето уво лесно која ги држи вашите приватни разговори. Удобен за носење, лесно да се користи.
2 Pin Уво Бар Слушалка Микрофон PTT Слушалки за Kenwood BAOFENG Воки Токи УВ-5 R 777 888s HYT PUXING Радио Нови Пристигнување
Забелешка : Ако вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогне да се најде еден што одговараат за вас
Карактеристики :
1. Нов & висок квалитет
2. Тежина : 42g
Компатибилност :
Бренд
Модел
За Kenwood
TH-F6 / F6 A / D7 / D7 A / D7 AG / D7 E / F7 / F7 E / G71 / G71 A / G71 E / K2 / K2 A / K2 E / K2 ET / 21 / 21 AT / 21 BT / 22 / 22 A / 22 AT / 22 E / 25 / 26 / 27 / 28 / 31 AT / 31 BT / 41 AT / 41 BT / 42 / 42 A / 42 AT / 2 E / 45 / 46 / 47 / 48 / 55 / 75 / 77 / G71 / 205 / 215 / 225 / 235 / 235 A / 235 E / 315 / 41
TK-208 / 220 / 240 / 240 D / 248 / 250 / 260 / 260 G / 270 / 270 G / 308 / 360 G / 370 / 370 G / 372 G / 373 G / 320 / 340 / 340 D / 348 / 350 / 378 / 378 G / 430 / 431 / 353 / 360 / 2100 / 2102 / 2130 / 2160 / 3100 / 3101 / 3102 / 3107 / 3118 / 3130 / 3131 / 3160etc.
Пакетот Вклучува :
2 Pin Уво Бар Слушалка Микрофон PTT Слушалки за Kenwood BAOFENG Воки Токи УВ-5 R 777 888s HYT PUXING Радио Нови Пристигнување
. Мали ПЗЗ, лесно за помогнам и да зборува
3.

Декларирани спецификации

Is_Display:
No
Број На Модел На:
K300 слушалка К приклучок
Димензии:
Како што е прикажано
Фреквентен Опсег:
врз основа на радиото
Тип:
Додатоци
Складирање Канал:
врз основа на радиото
Разговор Опсег:
врз основа на радиото
Бренд Име:
YIDATON
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
Тип:
Слушалка за Kenwood воки токи

Комплементите на стоката