• Новак
beler Сина 4PCS Алуминиум Легура Климатизација Аудио Копчиња Прекинувач Поклопец за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015

beler Сина 4PCS Алуминиум Легура Климатизација Аудио Копчиња Прекинувач Поклопец за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015

DEN 465.12

Достапност
Производот е достапен

4 PCS Алуминиум Легура Климатизација Аудио Копчиња Прекинувач Поклопец за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% сосема нов Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сина Компатибилен : Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015 Објект се вклучени :
Air-Conditioning knob трим X 2
Аудио knob трим X 2 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Овие предмети се за две Климатизација и две Аудио Копчиња.
Функција
1) Направени од високо алуминиум.
2) Подобрување на впечатокот за вашиот автомобил ентериерно уредување
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Декларирани спецификации

Бренд Име:
beler
Година:
2012 2013 2014 2015
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
3.4cm
Објектот Ширина:
3.4cm
Објектот Тежина:
0.015kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Сина
Компатибилен:
за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015
Објектот се вклучени:
Air-Conditioning knob трим X 2;Аудио knob трим X 2

Комплементите на стоката

За ФОЛКСВАГЕН за Фолксваген Tiguan 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил Додатоци Ракавица Кутија Прекинувач Поклопец Автомобил-Стил,

Тоа е лесно да се инсталира, доаѓа со 3 M лепило Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство.За

DEN 144.00 152.16