• Новак
автомобил-стил, Додатоци ABS пластика Страна Автомобил Врата се Справи со Сад Покрие Трим 8pcs За Hyundai Creta Cantus ix25 2014-2017

автомобил-стил, Додатоци ABS пластика Страна Автомобил Врата се Справи со Сад Покрие Трим 8pcs За Hyundai Creta Cantus ix25 2014-2017

DEN 1151.52
DEN 956.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен


За Hyundai Creta Cantus ix25 2014-2017 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика inculde : 8pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
5cm
Година:
2014-2017
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Име На Модел:
789990
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Објектот:
Страна На Вратата Тело Калапи Streamer Покрие Трим
Сместување:
Надворешноста Трим
Тип:
Автомобил Стил
Автомобил Направи:
За Land Rover Discovery Спорт

Комплементите на стоката