• Новак
2X Автомобил задното Седиште Кука Автомобил Стајлинг За Мерцедес W211 W203 W204 W210 W205 W212 W220 AMG За Infiniti q50 FX35 G35 G37 Додатоци

2X Автомобил задното Седиште Кука Автомобил Стајлинг За Мерцедес W211 W203 W204 W210 W205 W212 W220 AMG За Infiniti q50 FX35

DEN 368.64
DEN 350.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Опис На Производот

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2001-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
За Мерцедес W211 W203 W204 W210 W205 W212 W220
Материјал Тип:
ABS

Комплементите на стоката