• Новак
За Land Rover Freelander 2 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 конзола центар Цигара Ashtray Складирање Кутија носителот црна

За Land Rover Freelander 2 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 конзола центар Цигара Ashtray Складирање Кутија носителот

DEN 816.00
DEN 685.00 -16 %

Достапност
Производот е достапен

Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. состојба. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Благодарение толку многу. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.

Декларирани спецификации

Осветленост Дел Број:
Никој
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
LRYH002
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Објектот Тежина:
0.19
Другиот Дел Број:
Никој
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
пластика и метал
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Комплементите на стоката

За ФОЛКСВАГЕН за Фолксваген Tiguan 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил Додатоци Ракавица Кутија Прекинувач Поклопец Автомобил-Стил,

Тоа е лесно да се инсталира, доаѓа со 3 M лепило Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство.За

DEN 144.00 152.16