• Новак
beler 2 парчиња Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Аудио Knob Префрлете се Намали Покритие за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015

beler 2 парчиња Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Аудио Knob Префрлете се Намали Покритие за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014

DEN 239.04

Достапност
Производот е достапен

2 X Алуминиум Легура Аудио Knob Префрлете се Намали Покритие за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% сосема нов Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сина Компатибилен : Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015 Објект се вклучени : Аудио Knob Трим X 2 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Овие предмети се за две Аудио Копчиња.
Функција
1) Направени од високо алуминиум.
2) Подобрување на впечатокот за вашиот автомобил ентериерно уредување
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Декларирани спецификации

Бренд Име:
beler
Година:
2012 2013 2014 2015
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
3.1cm
Објектот Ширина:
3.1cm
Објектот Тежина:
0.02kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Сина
Компатибилен:
за Chevrolet Malibu 2012 2013 2014 2015
Објектот се вклучени:
Аудио Knob Трим X 2

Комплементите на стоката

За ФОЛКСВАГЕН за Фолксваген Tiguan 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил Додатоци Ракавица Кутија Прекинувач Поклопец Автомобил-Стил,

Тоа е лесно да се инсталира, доаѓа со 3 M лепило Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство.За

DEN 144.00 152.16