• Новак
ABS Хром Магла Светло & Rearview Огледало Прекинувач Поклопец За Suzuki Jimny 2007-2015

ABS Хром Магла Светло & Rearview Огледало Прекинувач Поклопец За Suzuki Jimny 2007-2015

DEN 1146.24
DEN 1032.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


ABS Хром Магла Светло & Rearview Огледало Прекинувач Поклопец За Suzuki Jimny 2007-2015
Одговара За Suzuki Jimny 2007-2015
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Suzuki Jimny
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2007-2015
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Комплементите на стоката