• Новак
2018 За Опел Insignia / Опел Insignia / Buick Regal Sportback Внатрешна клима Пропустливи Штекер Покрие Трим 2 парчиња/set

2018 За Опел Insignia / Опел Insignia / Buick Regal Sportback Внатрешна клима Пропустливи Штекер Покрие Трим 2 парчиња/set

DEN 432.00
DEN 363.00 -16 %

Достапност
Производот е достапен


2018 За Опел Insignia / "Опел" Insignia / Buick Regal Sportback
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : како нашите слик
Вклучува : 1 сет
Лесна инсталација
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт .
Ако не сте добиле објектот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2018
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
002
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Комплементите на стоката