• Новак
Вратата Внатрешно Складирање Кутија Сад Носителот На Пластика За Опел Insignia За Опел Insignia 2018

Вратата Внатрешно Складирање Кутија Сад Носителот На Пластика За Опел Insignia За Опел Insignia 2018

DEN 719.52
DEN 612.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Објектот Fitment За "Опел" Insignia За Опел Insignia 2018
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : пластични Вклучуваат : Како да се избере Направени во ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Ова Не е вистински "ФОЛКСВАГЕН" Делови,Само е резервни делови Лесна инсталација.
Услуги На Клиентите :
Ако има било какви прашања или проблеми пред вашата цел или по добивањето на производи,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ела ул. Ние ќе b e одговорен за тоа и реши f или како
штом пос sible w кога ние ја проверите вашата порака . Ве молиме НЕ го отворам било Спорови ;
Ве молиме НЕ остави ни било negativ е ниту неутрална повратни информации пред да контактирате со нас .
Тоа е од витално значење за растот на мојот sh оп .
Вашите 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ feedbac к ќе бидат Високо Ценети. Ви благодариме.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2018
Име На Модел:
222557
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Употреба:
Декорација
боја:
како слики
Потекло:
Кина

Комплементите на стоката