• Новак
Трговија на големо Жолта пребоеност на Веѓите Природни Bodhi нараквици Оригиналниот Семе Bodhi Круг 108 Буда монистра DIY Рака String Додатоци

Трговија на големо Жолта пребоеност на Веѓите Природни Bodhi нараквици Оригиналниот Семе Bodhi Круг 108 Буда монистра DIY Рака

DEN 1752.00
DEN 1665.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Природни Seiko Веѓите Bodhi рака string 【опис на Производот】 Круг монистра големина за 14mm; Овој дел од Bodhi корен не е корен, но еден вид на наречен заливот остава браун семиња, 40 години цветни резултати, а потоа брзо умираат, оставајќи Mingrun чисто срце Bodhi корен.
*****Реална Слика*****

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XCPT-048
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Етнички
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JoursNeige
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
боја:
Жолта кожа
Материјал:
Природни Веѓи Bodhi
монистра големина:
За 13-14mm

Комплементите на стоката

Природни Полу Скапоцен Камен Монистра Сребрениот Лав Главата Круна Нараквици за Жени 2 парчиња тигар око howlite црна оникс лава

8мм Природен камен Бакар Хривнија Лав главата CZ Круна Накит Мажите накит Еластичност Нараквици Лава Turqou

DEN 285.00 335.52

Wbmqda Топла Природен Камен Хривнија Мода Антички Злато Кристал Монистра Алка За Жените Панк Рок Гроздобер Накит За Подарок 2018

(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно

DEN 333.00 652.80

Нов Моден Бренд Луксузни Вистинска Кожа Пол Мажи Трендовски Витез Храброст Шарм Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик Нараквици

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС .Име : Нова Мода Кожа Шарм Нараквици .М

DEN 232.00 422.40

2 парчиња Нови Доаѓањето на Бебето Девојки Роденден Претставува Подарок Прекрасна Златен Лак Јазол Деца DIY Буци Bubblegum Нараквици

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

DEN 187.00 239.52

8мм трговија на Големо Природен Кварц Кварц Хривнија Монистра Накит мода злато сребро Црн Камен Нараквици за Одговара на Животот

Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќаДобредојдовте на нашата продавницаОва е Природен Жад

DEN 420.00 575.52

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Слатководни Бисери АА 4-7MM Барок Shaper Бисери Накит 6row 8inch Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1296.00 1728.00

Исклучителна женски стил чиста прирачник скулптурата три боја на цвет монистра хривнија за да испратите најдобар подарок за пријател

Се применуваат подарок прилики::Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци,

DEN 1632.00 1920.00