• Новак
13mm Домот Вистински Природен Бакар Коса Rutilated Кварцен Кристал Круг Монистра Водат Нараквици

13mm Домот Вистински Природен Бакар Коса Rutilated Кварцен Кристал Круг Монистра Водат Нараквици

DEN 10545.60
DEN 7909.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 13 мм Круг Монистра Тежина за Нараквица 53.
13mm Домот Вистински Природен Бакар Коса Rutilated Кварцен Кристал Круг Монистра Водат Нараквици
Жените Кристал Нараквица,Природни Кристал Нараквица,Жените Се Водат Хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали TF17104 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.24 грам Хривнија Број на монистра 16 Round Кристал Монистра Quanity Само Еден Внатрешен Дијаметар 6.81 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Број На Модел На:
TF17104Stretch Хривнија
Метали Тип:
Бакар Rutilated Кварцен
реден број:
TF17104Charm Хривнија Jewerly
боја:
Бакар Мода Хривнија Накит
Точка име :
Кристал Монистра Нараквици
Монистра Број:
16Round Лабава Монистра
Мушка големина:
13mm Круг Мушка Нараквици
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.81 инчен Мода Водат Хривнија
Тежина на Хривнија:
53.24 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Комплементите на стоката

Врвен Квалитет на Големо АА 10-11MM Црна Вистински Слатководни Бисери Хривнија 8inch Тибет Сребро Срцето Pendant Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с�

DEN 840.00 955.20

Жешка!!! Љубители на Накит 8мм Камен камен Хривнија&Светло зелена мушка нараквици за Жените шест Будистички Мантрата нараквици

DHL е најбрзиот превозот ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод надвор предмети од DHLDHL,

DEN 148.00 197.76

6 Стилови на Вселената Галаксија Осум Планетите во Сончевиот Систем Старател Ѕвезда Лава Камен Монистра Хривнија Алка за Жените

Сите наши производи се 100% Сосема Нов Екопријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Тргови�

DEN 123.00 164.64

UDDEIN Една насока влакно нараквици & накит рачно изработени дрво цвет накит додатоци гроздобер бохемски шарм хривнија жени

Стил : мода накит, Материјали : дрво Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажира�

DEN 115.00 143.52

Врвен Квалитет на Големо АА 10ММ Бела Вистински Слатководни Бисери Тибет Сребро Хривнија 8inch Партија Свадба Накит Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с�

DEN 2693.00 3168.00

Нов Моден Бренд Луксузни Вистинска Кожа Пол Мажи Трендовски Витез Храброст Шарм Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик Нараквици

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС .Име : Нова Мода Кожа Шарм Нараквици .М

DEN 232.00 422.40

Романтични Накит&8мм Природни Оникс Камен Хривнија шест Будистички Мантрата нараквици мушка нараквици трговија на Големо

Романтични Накит&8мм Природни ахат Камен Хривнија шест Будистички Мантрата нараквици мушка нараквици т

DEN 184.00 245.76

LKO 2017 Нови Вистински Кожни Нараквици човек Европската Мода Витез Шарм Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Нараквици

кожа хривнија човекДобредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко

DEN 289.00 412.80

Трговија на големо Жолта пребоеност на Веѓите Природни Bodhi нараквици Оригиналниот Семе Bodhi Круг 108 Буда монистра DIY Рака

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Seiko

DEN 1665.00 1752.00

8 mm Круг Монистра Хривнија Злато Буда Природни Amethysts Пурпурна Кварцен Камен Хривнија за Жените Водат Енергија Хривнија 2017

Feartures : 1 Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна носење2 Стилски

DEN 124.00 172.80

Исклучителна женски стил чиста прирачник скулптурата три боја на цвет монистра хривнија за да испратите најдобар подарок за пријател

Се применуваат подарок прилики::Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци,

DEN 1632.00 1920.00

UDDEIN Бохемски дрво шарм хривнија за жени рачно изработени гроздобер монистра накит трговија на големо една насока влакно нараквици

Стил : мода накит, Материјали : дрво Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажира�

DEN 143.52

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Слатководни Бисери АА 4-7MM Барок Shaper Бисери Накит 6row 8inch Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с�

DEN 1296.00 1728.00

Врвен Квалитет Бисери Хривнија АА 13-14MM Бела Монета Вистински Бисери Тибет Сребро Мода Хривнија 8inch промет на Големо со Нов

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с�

DEN 2365.00 2688.00

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Розова Слатководни Бисери Carnelian Хривнија 2Rows АА 7-13MM 8inch Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с�

DEN 1732.00 1968.00