• Новак
Девет засекогаш мода пол мажи природен камен CZ октопод монистра, шарм, Енергија Нараквици за жените bileklik pulseira masculina

Девет засекогаш мода пол мажи природен камен CZ октопод монистра, шарм, Енергија Нараквици за жените bileklik pulseira masculina

DEN 326.40
DEN 228.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ NOTE : Ние може да го прилагодите Големина ,остави ми порака на вашиот зглоб големина , Ние исто така може да ласерски марка , само испрати ми слика на вашето лого , MOQ е 200 компјутери , ако сакате , можете да ме контактирате прво , и јас ќе ви испрати ефект слика , мојот е 86-13735611032 ,моето име е enid si

Декларирани спецификации

Должина:
customize size, 19cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
17715
Бренд Име:
Девет засекогаш
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок
Големина:
19-20cm
Се прилагодите:
Yes
Стил:
Мажите Буда шарм хривнија

Комплементите на стоката

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Розова Слатководни Бисери Carnelian Хривнија 2Rows АА 7-13MM 8inch Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1732.00 1968.00

Врвен Квалитет на Големо АА 7-8ММ 3Rows Природни Црна Круг Вистински Слатководни Бисери Хривнија 8inch Школка Затворач Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1478.00 1680.00

Природни Полу Скапоцен Камен Монистра Сребрениот Лав Главата Круна Нараквици за Жени 2 парчиња тигар око howlite црна оникс лава

8мм Природен камен Бакар Хривнија Лав главата CZ Круна Накит Мажите накит Еластичност Нараквици Лава Turqou

DEN 285.00 335.52

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Плоштадот Слатководни Бисери Кристал Хривнија АА 4-12MM 8inch промет на Големо

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1901.00 2160.00

12mm трговија на Големо Природен Кварц Кварц Хривнија Монистра Накит мода злато сребро Црн Камен Нараквици за Одговара на Животот

Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќаДобредојдовте на нашата продавницаОва е Природен Жад

DEN 350.00 479.52

2 парчиња Трендовски Црно Бел Камен Монистра со Злато, Сребрена Боја Алуминиумски Круна Хривнија За Жени Мажи Неколку Алки Накит

8мм Природен камен Бакар Хривнија Лав главата CZ Круна Накит Мажите накит Еластичност Нараквици Лава Turqou

DEN 268.00 335.52

Нов Моден Бренд Луксузни Вистинска Кожа Пол Мажи Трендовски Витез Храброст Шарм Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик Нараквици

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС .Име : Нова Мода Кожа Шарм Нараквици .М

DEN 232.00 422.40

LKO 2017 Нови Вистински Кожни Нараквици човек Европската Мода Витез Шарм Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Нараквици

кожа хривнија човекДобредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко

DEN 289.00 412.80

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Слатководни Бисери АА 4-7MM Барок Shaper Бисери Накит 6row 8inch Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1296.00 1728.00

8мм трговија на Големо Природен Кварц Кварц Хривнија Монистра Накит мода злато сребро Црн Камен Нараквици за Одговара на Животот

Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќаДобредојдовте на нашата продавницаОва е Природен Жад

DEN 420.00 575.52

Исклучителна женски стил чиста прирачник скулптурата три боја на цвет монистра хривнија за да испратите најдобар подарок за пријател

Се применуваат подарок прилики::Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци,

DEN 1632.00 1920.00

Трговија на големо Жолта пребоеност на Веѓите Природни Bodhi нараквици Оригиналниот Семе Bodhi Круг 108 Буда монистра DIY Рака

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Seiko

DEN 1665.00 1752.00