• Новак
8 mm Круг Монистра Хривнија Злато Буда Природни Amethysts Пурпурна Кварцен Камен Хривнија за Жените Водат Енергија Хривнија 2017 Нови

8 mm Круг Монистра Хривнија Злато Буда Природни Amethysts Пурпурна Кварцен Камен Хривнија за Жените Водат Енергија Хривнија 2017

DEN 172.80
DEN 124.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен


Feartures :
1. Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна носење
2. Стилски и уникатен дизајн ќе ве направи повеќе привлечна
3.Еколошки материјали
Материјал : Аметист, Цинк Легура
Врвка за околу големина : (Еластични)
Дијаметар на секој Монистра : 8mm
Пакетот вклучува : 1 хривнија
Answer : ___________________________ Note : фото не покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Лето љубов
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој

Комплементите на стоката

Нов Моден Бренд Луксузни Вистинска Кожа Пол Мажи Трендовски Витез Храброст Шарм Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик Нараквици

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС .Име : Нова Мода Кожа Шарм Нараквици .М

DEN 232.00 422.40

Врвен Квалитет на Големо АА 10ММ Бела Вистински Слатководни Бисери Тибет Сребро Хривнија 8inch Партија Свадба Накит Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 2693.00 3168.00

Amader 4 Бои 8мм Лава Камен Мушка Циркон Хривнија Шарм, Мажите Римски Витез Спартанско Воин Гладијатор Шлем Нараквици За Жени

Реден Број : ABL008Главната Боја : Злато / Сребрена / Црна / Розово ЗлатоПлетенка Ресни Должина : 16.525cm / 6.59.8 ин

DEN 125.00 173.28

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Слатководни Бисери АА 4-7MM Барок Shaper Бисери Накит 6row 8inch Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1296.00 1728.00

6 Стилови на Вселената Галаксија Осум Планетите во Сончевиот Систем Старател Ѕвезда Лава Камен Монистра Хривнија Алка за Жените

Сите наши производи се 100% Сосема Нов Екопријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Тргови

DEN 123.00 164.64

8мм трговија на Големо Природен Кварц Кварц Хривнија Монистра Накит мода злато сребро Црн Камен Нараквици за Одговара на Животот

Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќаДобредојдовте на нашата продавницаОва е Природен Жад

DEN 420.00 575.52

12mm трговија на Големо Природен Кварц Кварц Хривнија Монистра Накит мода злато сребро Црн Камен Нараквици за Одговара на Животот

Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќаДобредојдовте на нашата продавницаОва е Природен Жад

DEN 350.00 479.52

LKO 2017 Нови Вистински Кожни Нараквици човек Европската Мода Витез Шарм Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Нараквици

кожа хривнија човекДобредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко

DEN 289.00 412.80

Врвен Квалитет на Големо АА 7-8ММ 3Rows Природни Црна Круг Вистински Слатководни Бисери Хривнија 8inch Школка Затворач Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1478.00 1680.00

UDDEIN Една насока влакно нараквици & накит рачно изработени дрво цвет накит додатоци гроздобер бохемски шарм хривнија жени

Стил : мода накит, Материјали : дрво Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажира

DEN 115.00 143.52

Жешка!!! Љубители на Накит 8мм Камен камен Хривнија&Светло зелена мушка нараквици за Жените шест Будистички Мантрата нараквици

DHL е најбрзиот превозот ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод надвор предмети од DHLDHL,

DEN 148.00 197.76