• Новак
PINJEAS 925 sterling silver мушка змија коска хривнија&алки минималистички накит

PINJEAS 925 sterling silver мушка змија коска хривнија&алки минималистички накит

DEN 703.20
DEN 528.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд : PINJEAS Стил : Минималистички Нараквици Мушка Материјал : 100% 925 Sterling silver Мушка дијаметар : 3мм Големина : Бесплатно да се прилагоди на големината, 16-22cm Боја : СРЕБРО *Продавница стоки рачно изработени, производство време за 3-7 дена, се надевам дека можете да чекаат трпеливо, бидејќи тоа е прилагодено производи, така што квалитетот на проблемот не се враќа, ви благодариме за вашето разбирање

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
PINJEAS
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
монистра материјал:
100% 925 Sterling Silver
Должина:
Adjustable Knot-16CM-19CM

Комплементите на стоката

Природни Полу Скапоцен Камен Монистра Сребрениот Лав Главата Круна Нараквици за Жени 2 парчиња тигар око howlite црна оникс лава

8мм Природен камен Бакар Хривнија Лав главата CZ Круна Накит Мажите накит Еластичност Нараквици Лава Turqou

DEN 285.00 335.52

Висок Квалитет на Тигар Око на Буда Нараквици Во Природен Камен Branelli Круг Лава Флексибилни Јаже Шарм Мажи Жени Хривнија

Висок Квалитет на Тигар Око на Буда Нараквици Во Природен Камен Branelli Круг Лава Флексибилни Јаже Шарм Ма

DEN 219.00 296.64

Сребрена боја додаток природен камен сина пуканки agat carnelian оникс 8мм круг монистра влакно хривнија жените накит 7.5 инчен

5 инчи во мерењето.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,

DEN 187.00 266.40

2 парчиња Трендовски Црно Бел Камен Монистра со Злато, Сребрена Боја Алуминиумски Круна Хривнија За Жени Мажи Неколку Алки Накит

8мм Природен камен Бакар Хривнија Лав главата CZ Круна Накит Мажите накит Еластичност Нараквици Лава Turqou

DEN 268.00 335.52

Нови Пристигнување Само Еден 7mm Вистински Бразилец Природни Титаниум Rutilated Кварцен Кристал Круг Монистра Водат Нараквици

Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можнос

DEN 1953.00 2169.60

HYHONEY 8мм Тигар око Камен Природен Камен Монистра Микро Отвори CZ Диско Топка Пол Мажи Влакно Нараквици Енергија Мажите Накит

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на

DEN 105.00 161.28

Врвен квалитет 8мм зелена вени agat оникс carnelian круг камен монистра луксузни влакно хривнија за жени подарок накит 7.5 инчен

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ако

DEN 207.00 295.20

Топла продажба влакно хривнија нова мода природен камен црвено agat carnelian оникс круг монистра 8мм шарм алка накит 7.5 инчен

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.големина или одговара прашања : големини се илустри

DEN 207.00 295.20

Моден Жените 8ММ Снегулка Камен Мушка Јога Буда Нараквици & Алки Круг Монистра рачно изработени Еластична Јаже Водат Мажите Хривнија

Моден Жените 8ММ Снегулка Камен Мушка Јога Буда Нараквици & Алки Круг Монистра рачно изработени Еластич

DEN 96.00 146.88