• Новак
Черепот & 6mm Црна Obsidian Монистра Нараквица,Томас Стил DIY Добра Карма Jewerly За Жените,2017 Мода Подарок Во Сребро,Супер Занимава

Черепот & 6mm Црна Obsidian Монистра Нараквица,Томас Стил DIY Добра Карма Jewerly За Жените,2017 Мода Подарок Во Сребро,Супер

DEN 714.24
DEN 464.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


За Производот
Аманда Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Аманда Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија
Аманда Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Од Економски Воздух Пошта Кога Цел Pirce Превозот Од
Regeisted Пост Воздух Пошта Кога Цел Pirce > US$ 5 . Превозот Со Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Pirce > US$150 .Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Декларирани спецификации

Метална боја:
16 СМ, 17 CM, 18 СМ, 19 СМ, 20 СМ, 21 СМ, 22 СМ, 23 СМ, 24 СМ, 25 СМ
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
Черепот & 6mm Црна Obsidian Монистра Хривнија
Бренд Име:
Thaddaeus
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Комплементите на стоката

2 парчиња Трендовски Црно Бел Камен Монистра со Злато, Сребрена Боја Алуминиумски Круна Хривнија За Жени Мажи Неколку Алки Накит

8мм Природен камен Бакар Хривнија Лав главата CZ Круна Накит Мажите накит Еластичност Нараквици Лава Turqou

DEN 268.00 335.52

BOJIU Исклучителна Хривнија За Жени Шарени Кристал Монистра, Циркони, Отворајќи Мушка Влакно Нараквици Мода Божиќ Подароци BC142

Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на пре

DEN 349.92

Природни Полу Скапоцен Камен Монистра Сребрениот Лав Главата Круна Нараквици за Жени 2 парчиња тигар око howlite црна оникс лава

8мм Природен камен Бакар Хривнија Лав главата CZ Круна Накит Мажите накит Еластичност Нараквици Лава Turqou

DEN 285.00 335.52

Висок Квалитет на Тигар Око на Буда Нараквици Во Природен Камен Branelli Круг Лава Флексибилни Јаже Шарм Мажи Жени Хривнија

Висок Квалитет на Тигар Око на Буда Нараквици Во Природен Камен Branelli Круг Лава Флексибилни Јаже Шарм Ма

DEN 219.00 296.64

Нови Пристигнување Само Еден 7mm Вистински Бразилец Природни Титаниум Rutilated Кварцен Кристал Круг Монистра Водат Нараквици

Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можнос

DEN 1953.00 2169.60