• Новак
7 Стил Виножито 7 Центри Етерично Масло Парфем Diffuser 8мм Црната Лава Камен Монистра Хривнија Рамнотежа Хривнија Водат Накит

7 Стил Виножито 7 Центри Етерично Масло Парфем Diffuser 8мм Црната Лава Камен Монистра Хривнија Рамнотежа Хривнија Водат Накит

DEN 115.68
DEN 87.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
МАЈКЛ KENDRA
Метали Тип:
Легура
Затворач Тип:
Еластичноста
Материјал:
лава камен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Применливи прилики:
Туризмот спомен, birthday (роденден), рекламни промоции

Комплементите на стоката

Природни Дрвени Мажите Нараквици Злато Абонос Големи Монистра 12/1520/25мм Буци Високо Квалитетни Подарок Буда Нараквици за Мажи

12 / 1520 / 25 mm Хривнија Златен ТенМатеријал : Злато абоносСпецификација : Монистра 12 / 15 / 20 / 25 mm во дијаметар,

DEN 136.00 143.52

Продажба на Накит>>>Моден Дизајн Барок Бисер Хривнија за Дами 7-8ММ Бела Слатководни Бисер Нараквици рачно изработени Накит,

2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас Ви благодариме! Ние имаме

DEN 383.52

Романтични Накит&8мм Природни Оникс Камен Хривнија шест Будистички Мантрата нараквици мушка нараквици трговија на Големо

Романтични Накит&8мм Природни ахат Камен Хривнија шест Будистички Мантрата нараквици мушка нараквици т

DEN 184.00 245.76

Моден Жените 8ММ Снегулка Камен Мушка Јога Буда Нараквици & Алки Круг Монистра рачно изработени Еластична Јаже Водат Мажите Хривнија

Моден Жените 8ММ Снегулка Камен Мушка Јога Буда Нараквици & Алки Круг Монистра рачно изработени Еластич

DEN 96.00 146.88