• Новак
Трговија на големо Семејно Стебло Хривнија Златна Боја Врежани Дрвото на Животот Хривнија Жените Накит

Трговија на големо Семејно Стебло Хривнија Златна Боја Врежани Дрвото на Животот Хривнија Жените Накит

DEN 1151.52

Достапност
Производот е достапен


ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика !~ Нашата продавница Мин цел е 1-5 Парчиња (да може да се меша со различни обичај накит ) 1. Локација за подигнување на товар 18. Семејно стебло накит е многу популарна и секоја мајка би сакал да ја добијат оваа врежани хривнија како специјален подарок за секоја прилика.10 ИНЧИ) Дебелина : 1. Персоналните со најмногу 40 знаци имиња или посебни зборови за вашата љубов. Време на испорака во зависност од тоа каде се наоѓате : DHL Време на Испорака : 4-7 Дена ============== Затоа ние строго се придржуваат до следниве политики : *Никаква корекција или престанок на вашата цел мора да се побара во рок од 24 часа од купување, со цел да не се направат никакви дополнителни трошоци или таксата за откажување.5" Како да нарачате Само кажи ми натпис што треба ,ние ќе се направи, особено за вас! ПРЕВОЗОТ : се Овозможи 3-7 дена за производство.Оваа прекрасна дрвото на животот хривнија ви дава можност да engrave имињата на вашите најблиски.048 ИНЧИ)
Натпис : До 40 Знаци (имињата се одделени со запирки) Синџир должина : 5. Материјал : 925 фунта сребрена Боја : Златна Боја Pendant Големина : 2.Производство на време 3-7 работни дена ,Превозот време од 3 работни дена од DHL превозот превозникот,ќе добиете за 10 работни дена ВАЖНО! Ако не сте задоволни со нашата стока,и има било каков проблем, пред да ја напуштат повратни информации .ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(e-mail ,порака,Trade Manager ), Ние ќе ги реши сите ваши проблеми!******
Го прослават вашиот длабоко вкоренети обврзници со овој уникатен семејно стебло нараквица.

Декларирани спецификации

Должина:
14cm, 16.5cm, 19cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FA92
Бренд Име:
AILIN
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
злато боја
Натпис:
Најмногу 40 Знаци (имињата се одделени)
Pendant Големина:
2.8*2.8 CM(1.10*1.10 ИНЧИ)
Дебелина:
1.22 MM(0.048 ИНЧИ)
Должина:
5.5/6.5/7.5

Комплементите на стоката

Врвен Квалитет Бисер Хривнија Природни Вистински Слатководни Бисери АА 4-7MM Барок Shaper Бисери Накит 6row 8inch Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с

DEN 1296.00 1728.00

8 mm Круг Монистра Хривнија Злато Буда Природни Amethysts Пурпурна Кварцен Камен Хривнија за Жените Водат Енергија Хривнија 2017

Feartures : 1 Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна носење2 Стилски

DEN 124.00 172.80

12mm трговија на Големо Природен Кварц Кварц Хривнија Монистра Накит мода злато сребро Црн Камен Нараквици за Одговара на Животот

Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќаДобредојдовте на нашата продавницаОва е Природен Жад

DEN 350.00 479.52

Amader 4 Бои 8мм Лава Камен Мушка Циркон Хривнија Шарм, Мажите Римски Витез Спартанско Воин Гладијатор Шлем Нараквици За Жени

Реден Број : ABL008Главната Боја : Злато / Сребрена / Црна / Розово ЗлатоПлетенка Ресни Должина : 16.525cm / 6.59.8 ин

DEN 125.00 173.28

Трговија на големо Жолта пребоеност на Веѓите Природни Bodhi нараквици Оригиналниот Семе Bodhi Круг 108 Буда монистра DIY Рака

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Seiko

DEN 1665.00 1752.00