• Новак
Нови Пластични Шишиња Лозинка за Заклучување на Комбинација Брава на Вино затка вакуум plug уред Fechadura Зема Candados Затка Зачувување

Нови Пластични Шишиња Лозинка за Заклучување на Комбинација Брава на Вино затка вакуум plug уред Fechadura Зема Candados Затка

DEN 10944.00
DEN 10397.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Ние се извинуваме за сите непријатности ова. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Опис
Материјал : Пластика
Функција : Да помогне во одржување на вино од свежо
и чува вино не може да биде украдена
Еколошки Стандарди : Европа&Никел,
Олово,Кадмиум слободни
Карактеристики
Висок Квалитет На Црна Пластика Црвено Вино Затка Дигитални Шише
Брави Безбедно Подарок Се Заклучува.

Декларирани спецификации

Тип:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
ETRSUNTECH
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PS
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Број На Модел На:
S2017171
Дијаметар:
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

200pcs Домот Кристална Топка Шише Вино Затка Задржи Вино, Свежо Бебе Туш Крштевањето Свадба Партија ќе се Сретне Со Подарок Кутија

Име : Вино Шише Затка Материјал : Алуминиумски+Кристал Кутија Големина : 12 *4.5*4.5 cm Тежина : околу 130g Пакет :

DEN 19152.00 20159.52

50pcs Креативни Јасно Дијамант Кристал Прстен Шише Вино Затка Партија Булчински Свадба Фаворизира Подарок Со Исклучителна Пакување

Име : Вино Шише Затка Материјал : Алуминиумски+Кристал Кутија Големина : 11.6*3.8*3.8 cm Тежина : околу 65g Пакет :

DEN 4560.00 4799.52

7 компјутери/set Silicine Вино Затка Сет 1 Храна Одделение Силиконски Шише Приклучок со 6 персонални компјутери Првенство Клипови

) : Плута 8.НАПЛАТА : 1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни2) Ние се трудиме да им �

DEN 244.00 268.32

свадба партија корист подароци и рекламирање материјали за гостите--јас Не! Јас Не!Невестата и Младоженецот се Шише тапа 200pcs=100pairs/многу

свадба партија корист подароци и рекламирање материјали за гостите"јас Не!" "Јас Не!"Невестата и Младоже�

DEN 12240.00

Најдобри Прибор Воздух Тесни Алуминиум Вакум Шише Вино Затка Обновливи Сите во Еден Вино Saver Затка Плута Пумпа Sealer за Barware

Тоа е навистина стилски и компактен, зазема малку простор во utensil фиока Ова вино затка е лесен за употреб

DEN 264.00 479.52