• Новак
parnis 38mm црна керамички рамки вметнете одговара 40mm случај механички мажите се види

parnis 38mm црна керамички рамки вметнете одговара 40mm случај механички мажите се види

DEN 816.00
DEN 710.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен

Опис :
Големина : надворешниот дијаметар : 38mm ;
Внатрешноста дијаметар : 30.7 мм;
Боја : Црна Рамки со Бели ознаки и броеви; Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Види Лица
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
30
Број На Модел На:
v
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
v
Dial Дијаметар:
38mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Пол:
Мажи
Dial Екранот:
Аналогни
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Комплементите на стоката

2018 Топла Паметни Часовници Случаи Полиран Не ' Рѓосувачки Челик Метална Рамка Носителот Школка Прашина Доказ Покритие За Fitbit

[relateproductdetail / ]Полиран не ' Рѓосувачки Челик Метална Рамка Носителот Школка за Fitbit Блаже Smart WatchКарактерис

DEN 436.00 623.04

39.8 mm нови uminous маркери црно-портокалова керамички рамки бела броеви вметнете види одговара автоматски движење Мажите се

Опис : Големина : надворешниот дијаметар : 39.8 мм ;Внатрешноста дијаметар : 31.8 мм;Боја : Црна & портокал со б�

DEN 710.00 816.00