• Новак
Mountainone Дом 10 LCD монитор Звучникот за Препознавање на RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Системот за полнење Со Заклучување на Вратата

Mountainone Дом 10 LCD монитор Звучникот за Препознавање на RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Системот за полнење Со

DEN 9843.84
DEN 9352.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Тоа само е потребно 3-7business дена да се добие цел, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.5 cm
Пакет :
1 * паркинг (Надворешен единица со дожд штит, со отпечаток контрола на пристап
2 * Внатрешна Единица
2 * адаптер
2 * 6 pin кабел (5m)
2 * 2 pin кабел
2 * Монтажа плоча
1 * Перниче на завртки
1 * упатство
5 *125 KHz RFID Картички
1 * Електрична Штрајк Заклучување На Вратата
1 * Копчето Излез
Wholesales & Мало се двете достапни. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност(ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
г) Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Ве молиме не го купи freeshipping предмети од нас.
25 видови на различни мелодии за вашиот избор.
ДДВ/Увозни давачки
Ние не?т полнење било продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Може да работи како самостоен тастатурата
Видео врата телефон :
Ги комбинира многу функции во една : двонасочна спогодба, надзор, го отклучите, рацете бесплатен повик и разговор, итн. Купувачи.
б) Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
г) За секоја замена или рефундирање, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци.
Сите програми се направи преку тастатура. Кодови и оперативниот параметри се чуваат во рамките на микропроцесори и не можат да бидат изгубени како резултат на електричната енергија. Тоа е моето задоволство да се изгради долгорочен деловен однос со вас. Јас ќе се обидам да понуди најдобра цена за вашиот препродава бизнис! Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Трговија Manager /e-mail/Skype.
ѓ) Неисправни производи мора да се врати во рок од 7 дена од денот сте го добиле на својата цел.
10 инчен TFT колор LCD екран, без зрачење, ниска потрошувачка на енергија, висока дефиниција и со чувствителна на допир копче за контрола.

Декларирани спецификации

Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Екранот Големина на Екранот(инчи):
10
Материјал:
Со дожд штит, водоотпорен, антиоксиданс и трајни производи за употреба.
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Бренд Име:
MOUNTAINONE
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Големина:
Indoor monitor
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
моќност:
Статична состојба
Број На Модел На:
SY1002MJFENO11
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Камерата:
Б/W
моќност:
DC15V
Резолуција:
1000TVL

Комплементите на стоката

Rifd Картички Спогодба За 10 Апартмани Камера Врата Со Електрична Штрајк Заклучување На Жичен Видео Спогодба Home Security System

Меѓусебен дијалог е достапен помеѓу надворешна единица и внатрешен единица.00 исклучување на нарачки на

DEN 31327.00 36426.72

Голема видео спогодба систем 4.3tft lcd слушалка екран следи жица видео doorphone за вила ноќ визија камера метал СМАРТ картичка

Безбедно ќе семејство ви Даде безбеден живот ,никогаш не се грижите за вашите деца и вашите родители,ст�

DEN 4301.00 5376.00

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон Врата 1 1 Монитор + Електрично Заклучување за Дом / Канцеларија Систем за Безбедност

Спецификации : Отворено Камера Модел Бр.7" Видео Врата Телефон Спогодба Систем Keyfobs Отклучување 1 x Надвор

DEN 6415.00 7823.52

Yobang Безбедност 10Инчен Врата Телефон Врата Видео Спогодба за Полнење 1-камера бела 2-следење Ноќ Визија Жичен Видео Врата

9, на портфолио на производот, повлечете еден до шест; две влечете ги еден до шест.5 плоштадот 4core бакар ка�

DEN 10378.00 11280.00

7 Екран Видео Врата Телефон Спогодба Врата Системот на СМАРТ Картичка+ 180kg Електрични Магнетни Заклучување+ Вратата за Излез

Може да се намали товарот на пристап до контролорот, освен жици за да се намали скриени проблеми Постави

DEN 6090.24

7 инчен TFT - LCD Видео Спогодба Врата Систем 1 Следи Екран Вратата Телефон+1 ПРЕДВОДЕНА Ноќ Визија Отворено Камера Метал Interphone

Тоа, исто така, работи како систем за пристап Елегантен Изглед и Одлични Перформанси; Најдобар избор за �

DEN 3804.48

2 Единици Стан спогодба систем за Видео Врата Телефон Вратата Спогодба HD Камера 7 Следење видео Врата за 2 апарати за Домаќинство

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Повратни инфор

DEN 9024.00

Yobang Безбедност 3 Единици Стан Видео Врата Телефон Спогодба Систем за Видео врата за Полнење за 3 Апартмани куќа видео Спогодба

9, супер дожд, со инфраред ноќ визија функција, лесно монтирање на ѕид 8,16 полифоничен звук опција, ќе не с�

DEN 10378.00 11280.00

Yobang Безбедност 9 Инчен Видео Спогодба 1000TVL Безбедност Вратата Камера Отворено 5pcs RFID Пристап Видео Врата Телефон спогодба

започнетеЖичен видео врата телефонот 9 "LCD екран на допир копче линија инфраред ноќ визија камера врата �

DEN 10996.00 11952.00

Yobang Безбедност Freeship 7 Колор Видео Врата Телефон За Вила Апартман Спогодба Систем Пристап Камера За 3 Куќа TFT LCD Монитор

6 MM92 7 степени Материјал : Цинк Легура 11.Екран : 7" TFT 8.отворено одделение со ноќно функција 8.машина на стру�

DEN 11393.00 12384.00