• Новак
Levett Жичен Двојно Vibrating Магнетни вшмукување Јајца Вибратор Massager Секс Играчки Вагинален Анален Оргазам секс производи за жени возрасни

Levett Жичен Двојно Vibrating Магнетни вшмукување Јајца Вибратор Massager Секс Играчки Вагинален Анален Оргазам секс производи

DEN 1116.00
DEN 915.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен


ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Се ХРАНАТ DACK Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Тоа е многу брзо. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
ЦАРИНА &ДОЛЖНОСТ
За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки.

Декларирани спецификации

боја:
На Мало Поле Црвено
Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
ZD00213
Бренд Име:
LEVETT
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Големина:
Mini magnetic suction Vibrating Eggs
Материјал:
Медицински Силикони

Комплементите на стоката

ORISSI 12 Брзина на Вибрации и Ротирање Монистра Зајакот Вибратор, Женски Мастурбацијата се Водат Бутане Дилдо Вибратор Секс

Објектот Стил : Зајакот ВибраторБоја : Виолетова,РозоваМатеријал : Силикон + ABSФункција : 12 Брзина на Вибр

DEN 518.00 575.52

Аналниот Задник Plug Монистра Силикони Massager Дилдо Вибратор Стимулира Вибрации се Повлече Монистра Секс Играчки за Жени

Аналниот Задник Plug Монистра Силикони Massager Дилдо Вибратор Возрасни Секс ИграчкиЖенски анален монистра �

DEN 288.00 383.52

Најгорливите Моќен Мини Г-Точката Вибратор Прст Vibrators за Жените Клиторичен Вагинална Стимулација Секс Играчки за Жена Секс

Опис : Боја : Црна,Розова,ВиолетоваГолемина : L9*D2.6cm (L3.5*D1in)Тежина : 55gМатеријал : СиликонМоќност : 3 LR44 батер�

DEN 319.00 394.08

Си го цица Мажите Орален Секс со Реална Вагината Masturbator Силикони Пичка Двојно Стимулира Вибратор Секс Играчки за Мажи Грејач

Плаќање : 1) Aliepress ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Mastercard, QIWI, Western Union и Т / Т(трансфер) И сите се вр

DEN 1089.00 1578.24

HISMITH Автоматско Секс Машина За Жени Жени Мастурбираат Љубов Машина Пиштол Вибратори Секс Играчки Автоматско Секс Машина Секс

Приклучете се на Власт,се сврти на knob switch 5 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бр

DEN 4769.00 6813.12

Далечински управувач најдобри натпревар со Hismith Preminum Секс Машина Ексклузивен Дизајн на Безжични за Контрола на Брзината,

Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди д�

DEN 2212.32

година Брзина Моќен G место Вибратор Клиторичен Стимулација AV Масажа Стап Еротски Vibrating Секс Играчка за Возрасни Производи

2016 година Брзина Моќен G место Вибратор Клиторичен Стимулација AV Масажа Стап Еротски Vibrating Секс Играчка

DEN 479.52