• Новак
4pcs двојно скршени завртка extractor да се соблече кршење на завртки да се отстрани отстранување алатка

4pcs двојно скршени завртка extractor да се соблече кршење на завртки да се отстрани отстранување алатка

DEN 229.44
DEN 200.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Бренд Име:
оние
Тип:
Countersink Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Должина:
27MM
Број На Модел На:
fdw04
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење

Комплементите на стоката

Fixmee 3 Еез High Speed Челик ХСС дрво Вежба Малку Сет Само Центрирање Зглоб Вратата на Кабинетот отворање отворите алатка големина

100% квалитет и Сосема нов НОВИОТ ВЕК ДРВО, ДРВЕНИ ВЕЖБА БИТОВИ АЛАТКА ПОСТАВИТЕ Овие само центрирање веж

DEN 331.00 360.00

6-12mm Преносни Дијамант Совет Тркала Стакло Машина Против Пролизгување се Справи со Масло се Хранат Сечење Занает Рака Алатка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Дијамант падна машина нуди супериорни перформанси Здра

DEN 112.00 169.44

6mm Дрво Плоштадот Дупка Вежба Високо-брзински челик ХСС Плоштадот Дупка Видов Mortise Длето Дрво Вежба Малку со Пресврт Вежба

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

DEN 324.00 360.00