• Новак
5pcs/многу 1/8 Инчи High Speed Челик месо тело 5.8 mm Завртка Mandrels За Dremel -H02

5pcs/многу 1/8 Инчи High Speed Челик месо тело 5.8 mm Завртка Mandrels За Dremel -H02

DEN 97.92
DEN 92.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Спецификација : Материјал : High Speed Челик месо тело со Дијаметар : 3.175 mm (1/8 Инчи) Глава Дијаметар : 10.5 mm Навој Дијаметар : 5.8 mm вкупна Должина : 50mm Боја : Сребро Тон Количество 5pcs Карактеристики : Завртка Врвот Mandrels се дизајнирани with3.175mm месо тело. Користи за sandpaper, полирање трудови,пескарење пршлен, платно-врз основа на абразивни или rotory tools. Пакет се Вклучени : 5x Завртка Mandrels

Декларирани спецификации

DIY Материјали:
Дрво
Должина:
50mm
Број На Модел На:
1A10298,W417
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво

Комплементите на стоката

5pc 1/4 Дрво Вежба Малку Сет 4-10мм Хексадецимален месо тело Машини за Пресврт Вежба Брзи Промени Битови се Вклопува во 1/46.35

Спецификација : Количина : 5 PcsМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликВежба Малку Големина : 4.0 mm,5.0 мм,6.0 mm,8.0 mm,10.

DEN 259.00 323.52

Fixmee 3 Еез High Speed Челик ХСС дрво Вежба Малку Сет Само Центрирање Зглоб Вратата на Кабинетот отворање отворите алатка големина

100% квалитет и Сосема нов НОВИОТ ВЕК ДРВО, ДРВЕНИ ВЕЖБА БИТОВИ АЛАТКА ПОСТАВИТЕ Овие само центрирање веж�

DEN 331.00 360.00

6mm Дрво Плоштадот Дупка Вежба Високо-брзински челик ХСС Плоштадот Дупка Видов Mortise Длето Дрво Вежба Малку со Пресврт Вежба

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

DEN 324.00 360.00