• Новак
5pcs/многу 3мм Висок Квалитет ХСС Содржи кобалт 90 степени Chamfer ударна Точка Позиционирање Центар Вежба Малку Бесплатен Превозот

5pcs/многу 3мм Висок Квалитет ХСС Содржи кобалт 90 степени Chamfer ударна Точка Позиционирање Центар Вежба Малку Бесплатен Превозот

DEN 859.68
DEN 705.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен


5pcs/многу 3мм Висок Квалитет ХСС Содржи кобалт 90 степени Chamfer ударна Точка Позиционирање Центар Вежба Малку Бесплатен Превозот со Врвен квалитет Метал дупчење малку Целата должина : 50mm Сечење должина : 17mm

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
Д3*90 степени
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Должина:
50mm
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Други
Материјал:
High Speed Челик
Бренд Име:
DREANIQUE
Тип На Објект:
точка малку
Број На Модел На:
Д3*90 степени
Материјал:
High Speed Челик
Е Прилагодена:
Yes
Сечење Должина:
17mm
Целата Должина:
50mm

Комплементите на стоката

6mm Дрво Плоштадот Дупка Вежба Високо-брзински челик ХСС Плоштадот Дупка Видов Mortise Длето Дрво Вежба Малку со Пресврт Вежба

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

DEN 324.00 360.00

5pc 1/4 Дрво Вежба Малку Сет 4-10мм Хексадецимален месо тело Машини за Пресврт Вежба Брзи Промени Битови се Вклопува во 1/46.35

Спецификација : Количина : 5 PcsМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликВежба Малку Големина : 4.0 mm,5.0 мм,6.0 mm,8.0 mm,10.

DEN 259.00 323.52

ПЕГАСИ 6PCs Мини Дупка Видов Машина Дрво Вежба Малку Сет Машини Алатки За Дрво Видов Машина Burrs DIY Гравирање Ротари Резба

6 PCs Дрво Вежба Малку Сет Дупка Видов Машина Машини Алатки за ДрвоГлавни Карактеристики : Направен од ви�

DEN 330.00 471.84

Промет на големо со 10PCS 4-12mm Дијамант Вежба Малку Плочи Стакло Дупка Видов Core Малку Водич Со Вакуум База Морон Плочи Стакло

За превозот1.Промет на големо со 10 PCS 412mm Дијамант Вежба Малку Плочи Стакло Дупка Видов Core Малку Водич Со �

DEN 2496.00 3120.00

5 компјутери 1/4 Хексадецимален месо тело ХСС Оштетени Завртка Смена Скршени Кршење на Главата Одземени Гром Extractor Countersink

5 компјутери 1 / 4 Хексадецимален месо тело ХСС Оштетени Завртка Смена Скршени Кршење на Главата Одземени

DEN 216.00 318.24

Fixmee 3 Еез High Speed Челик ХСС дрво Вежба Малку Сет Само Центрирање Зглоб Вратата на Кабинетот отворање отворите алатка големина

100% квалитет и Сосема нов НОВИОТ ВЕК ДРВО, ДРВЕНИ ВЕЖБА БИТОВИ АЛАТКА ПОСТАВИТЕ Овие само центрирање веж�

DEN 331.00 360.00