• Новак
2 парчиња/многу Автомобил ветробранското стакло Стакло Ножеви У-тип на Универзал За Субару XV (2012-),големина: 26+16

2 парчиња/многу Автомобил ветробранското стакло Стакло Ножеви У-тип на Универзал За Субару XV (2012-),големина: 26+16

DEN 681.60

Достапност
Производот е достапен

Компатибилност : За Субару XV (2012-2016),големина : 26"+16" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 26" *1 Wiper Нож 16"*1
Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високо-јаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси. Совршена комбинација со воздух динамика за да се елиминира бучавата и да се намали отпорот Поголема видливост и подолг живот Елиминација на изложени метали спречува мраз и снег build-up"

Декларирани спецификации

Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Година:
2017Year
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Модел На Субару:
XV
Материјал Тип:
гума&Нерѓосувачки челик&Пластика
Објектот Висина:
6cm
XV-Година:
2013,2014,2012
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
BT-18627

Комплементите на стоката