• Новак
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За СЈАЈ V5 (Сите години) ,20+24,Природни гума, Три-segmental тип , Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За СЈАЈ V5 (Сите години) ,20+24,Природни гума, Три-segmental тип , Автомобил Додатоци

DEN 1338.24
DEN 763.00 -43 %

Достапност
Производот е достапен

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За СЈАЈ V5 (Сите години) ,20"+24", Природни гума , Три-segmental тип шофершајбната wiper, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : БРИЛИЈАНТНОСТ V5 (Сите години) ,20"+24"
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Совршено Пакување(Пратката од Кина) :
Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

Декларирани спецификации

Име На Модел:
За СЈАЈ V5
Бренд Име:
KCTION
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Кинескиот ѕид
Објектот Тежина:
0.292kg
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
20+24
Wiper тип:
Три-segmental тип шофершајбната wiper
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-259
Автомобил Направи:
За СЈАЈ V5
Година:
сите години

Комплементите на стоката