• Новак
Квалитетот Црна Водоотпорен 10/20/30L Kayaking Canoeing Сува Вреќа Вреќа Кампување Едрење Риболов Equiptment Кану Пловењето Пешачење Acess

Квалитетот Црна Водоотпорен 10/20/30L Kayaking Canoeing Сува Вреќа Вреќа Кампување Едрење Риболов Equiptment Кану Пловењето Пешачење

DEN 831.84
DEN 590.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Плови Безбедно на вода, способен за чување на сите вашиот комплет и опрема сува
Специјално за kayaking, canoeing, исто така, може да се користи за кампување, планинарење, нуркање, пловењето итн
Едноставно се тркалаат пресврт и кликнете за да се печат
Висока фреквенција заварени шевовите,издржлив и лесен за чистење,лесно за чување & транспорт
Дополнителни рамо, рака и Г Прстен за лесно прилог
Целосен сет сите користете сад ITW тока, -20 степени -60 степени под нулата се гарантира без деформација
Спецификација :
Материјал : 500 D Ламинат ПВЦ Лист
Боја : Црна
Големина : 10/20/30 L
Големина На Табелата :
30 L : прибл.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.

Декларирани спецификации

сертификација:
CE
Бренд Име:
MagiDeal
боја:
Црна
Материјал:
500D Ламинат ПВЦ Лист

Комплементите на стоката

Кајак Брод Воланот на 304 Нерѓосувачки Челик 5 Зборуваше 25 Степен за Морски Јахта Спортови на Вода Кану Брод Тркала Замена

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ве молиме о

DEN 2353.00 3313.92

ЕВА Делфин Лебди во Облик на Копче Прстен Копче Синџир за Риболов Веслање Брод Dinghy Јахта Едрење Рафтинг Кајак Вода Спорт Acce

38 инченПакетот Вклучува : 1 Парче Делфин Форма KeyringAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме оставете малку разл�

DEN 92.00 129.60

CANDO Веслање Чамци Воздушна Пумпа Нозе Пумпа За Надувување Веслање Чамци Тркачки Чамци Kayaking Додатоци за Преносни Кајак Воздушни

Две тип во avaliableКако да се користи1.затворање на воздушен вентил2.поврзете го пумпа устата на воздушен ве

DEN 1512.00 3023.04

Трајни 12 Компјутери Морски M4/5/6 Гума И Ореви Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Завртки за Кајак Кану Гумени Рибарски Брод Dinghy

Време На Испорака : 6. Се користи со стандардни метрички машина завртки (завртки вклучени), едноставни за

DEN 344.00 484.32

Морски Универзална Прилагодливи Кајак Кану Брод Кабина Спреј Здолниште Палубата Покритие за Flatable Рибарски Брод Dinghy Додатоци

Ние ќе го организира превозот ASSP.1 Боја : Сива, Црвена, Сина и за да избератГолемина На Табелата : Се Вклоп�

DEN 612.00 861.12

2 ПАРЧИЊА Морски Брод Јахта Завртка Мозоци Plug Bung се Вклопува 1 Инчен Дијаметар Дупки за Вода Спорт Веслање Брод Гумени Рибарски

ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИПОВРАТНИ информацииЗа вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу ва�

DEN 321.00 452.16

поправка печ поправка за полнење да се измени гумени производи дупки за да се избегне воздух истекување како пливање прстени

поправка печ поправка за полнење да се измени гумени производи дупки, за да се избегне воздух истекувањ�

DEN 125.00 192.00