• Новак
CANDO Веслање Чамци Воздушна Пумпа Нозе Пумпа За Надувување Веслање Чамци Тркачки Чамци Kayaking Додатоци за Преносни Кајак Воздушни Пумпи

CANDO Веслање Чамци Воздушна Пумпа Нозе Пумпа За Надувување Веслање Чамци Тркачки Чамци Kayaking Додатоци за Преносни Кајак Воздушни

DEN 3023.04
DEN 1512.00 -50 %

Достапност
Производот е достапен


Две тип во avaliable
Како да се користи
1.затворање на воздушен вентил
2.поврзете го пумпа устата на воздушен вентил
3.имајте печат на пумпа за да се направи брод полн исполнет со воздух
4.Се повлече на пумпа, цевки и пак пумпа
Само следете го овој слика чекор-по-чекор
Ние се фокусира на производство на Тркачки чамци Веслање Чамци .И ние сме дефинитивно еден од најдобрите Гумени Чамци Manfuturer
За Сопствени Даночни
Поради различни земји Обичај Политика,не можеме да бидете сигурни колку ќе биде, но ние можеме да им понуди на сите информации кои може да ви помогне да го расчисти обичај.и ние исто така, може да ја напишете вредност како што се бара

Декларирани спецификации

боја:
тип 5, тип 9
Должина:
other
Капацитет (Личност):
Други
Бренд Име:
CANDO
is_customized:
Yes
Отворено Активност:
Вода-ски
Број На Модел На:
jiaobeng
сертификација:
Додатоци
Трупот Материјал:
Платно
боја:
сива боја со жолта цевка

Комплементите на стоката

поправка печ поправка за полнење да се измени гумени производи дупки за да се избегне воздух истекување како пливање прстени

поправка печ поправка за полнење да се измени гумени производи дупки, за да се избегне воздух истекувањ

DEN 125.00 192.00

8 дел воздушен вентил завртка вентил за пвц гумени рибарски брод кајак гумен чамец завртка бостон вентил на воздухот се обезбеди

Основни Информации : Материјал : ПОМБоја : Сива и ЦрвенаТоп дијаметар : околу 65.0 mm ( најширокиот круг)завр

DEN 112.00 172.80

Кајак Брод Воланот на 304 Нерѓосувачки Челик 5 Зборуваше 25 Степен за Морски Јахта Спортови на Вода Кану Брод Тркала Замена

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ве молиме о

DEN 2353.00 3313.92

Квалитетот Universal1 Пар Мозоци Приклучок со 4 Завртки за Кајак Канута Брод Црна Безбедност Сурфање Спортови на Вода Веслање

Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на

DEN 122.00 174.24