• Новак
100 парчиња / серија на 5cm вештачко цвеќе свила цвет мали сончоглед сончоглед цвет diy цвет венец декорација материјал

100 парчиња / серија на 5cm вештачко цвеќе свила цвет мали сончоглед сончоглед цвет diy цвет венец декорација материјал

DEN 170.40
DEN 133.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен

Пастирски симулација сончоглед Материјал : крпа Цвет големина за : 5 CM 100 парчиња за продажба. Тоа може да се користи за да се произведе мал украси, брошеви, цвет раководител, цвет лозата, цвет string завеса, цвеќиња и така натаму! Следниве се исти како " Живот креативност, вашиот живот, вашата креативност, бесконечна прекрасно!

Декларирани спецификации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Сончоглед
Бренд Име:
VINAMIT
Број На Модел На:
HB29
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Комплементите на стоката

Голем Вештачки Растенијата Бонсаи Зелена Папрат Лист Дланка Остава Дома Свадба Декорација Пластични Лажни Цвеќиња Лист

Голем Вештачки Растенијата Бонсаи Зелена Папрат Лист Дланка Остава Дома Свадба Декорација Пластични Л

DEN 919.00 1032.00

Бесплатен Превозот 20PCS/МНОГУ Шарени Снег Предиво Повлече Цвет Панделки Цвет Големина 16cm Подарок Пакување Повлече Лак Панделки

Ве молиме контактирајте со нас ако било негативна или неутрална повратни информации.ПлаќањеНие ја приф

DEN 768.00

ИО ЧО Дома Декорација Црвено Peony Рака Букети Стол Назад Сатен Цвеќиња Црква Канцелариски Мебел Свадба Додатоци Цвеќиња DIY

Плаќање1.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактич

DEN 1079.00 1519.68