• Новак
10pcs Сушени Dipsacus Sativus Цвет За Свадба Партија Дома Декорација DIY Занает Букет Проектот Додаток

10pcs Сушени Dipsacus Sativus Цвет За Свадба Партија Дома Декорација DIY Занает Букет Проектот Додаток

DEN 1055.52
DEN 844.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Боја : Како на сликата
Должина : 45-55cm
Количина : 10pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ви благодариме!
.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.

Декларирани спецификации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Бренд Име:
DRtrade
Повод:
Свадба
Класификација:
Суво Цвеќе
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Вид:
Виси Кошеви
Тип:
Суво Цвеќе

Комплементите на стоката

Висок симулација на реалниот допир вештачки силикони орхидеи на големо се чувствува латекс орхидеи цвеќиња свадба декоративни

Висок симулација на реалниот допир вештачки силикони орхидеи на големо се чувствува латекс орхидеи цве

DEN 3359.52

ИО ЧО Дома Декорација Црвено Peony Рака Букети Стол Назад Сатен Цвеќиња Црква Канцелариски Мебел Свадба Додатоци Цвеќиња DIY

Плаќање1.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактич

DEN 1079.00 1519.68