• Новак
12V За Моторот Shutoff Електромагнетниот (3 терминали) 1751-12A2U1B1S1A , 1700-2526

12V За Моторот Shutoff Електромагнетниот (3 терминали) 1751-12A2U1B1S1A , 1700-2526

DEN 3000.00

Достапност
Производот е достапен


Бренд Нови ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел на Овој објект е во акции, и за веднаш превозот Дел Бр. : 1700-2526 Напон : 12v, Бр. No. : 1751-12 A2 U1 B1 S1 A Совршено се вклопуваат, директна замена. За испорака : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго. Било увозни давачки е на купувачот одговорност.

Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.

Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел. ние ќе го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации. Повратната информација е многу важна за нас. Ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации, ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

Декларирани спецификации

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
1751-12A2U1B1S1A
Бренд Име:
VITTUK
Материјал:
челик+бакар
Гаранција:
12 месеци

Комплементите на стоката