• Новак
1 DN20 месинг motorised топката вентил,DV5V две начин електрични топката вентил

1 DN20 месинг motorised топката вентил,DV5V две начин електрични топката вентил

DEN 1910.40
DEN 1910.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен

1" DN20 месинг motorised топката vavle,DV5 V две начин електрични топката вентил Производот detials : Производ големина : NPT/BSP 1 ",DN25 Максимален работен притисок : 1.0 MPa Циркулација медиум : Течност и воздухот Оценет напон : DC 5 V Жици за контрола методи : CR2-01,CR3-01,CR3-04,CR5-01,CR7-02 Жици струја : ≤ 500 MA Тело материјал : Месинг Отвори/Затвори време : ≤5 Дик Живот време : 70000 пати Actuator meterial : Инженерство Пластика
Запечатување meterial : EPDM & PTFE
Actuator ротација : 90 ° Средина температура : -15º~50 º Течни температура : 2 º~90 º Прирачник замени : Да/НЕ (Изборен) Индикатор : Да/Не (Изборен) Заштита : IP67 answer : ___________________________ Note : : Постојат три специфични модели за да го изберете
A=Нормален Тип
Б=manual замени и на индикаторот за тип
C=индикаторот за тип На цената на различни модели и жици се различни,ве Молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата и напон,ви благодариме! Ако не имаат одредена забелешка, ќе испрати стандардниот A. Жици дијаграм
Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на вашите производи, се додека не ги добиете безбедно!

Декларирани спецификации

Спецификација:
DN25
Напон:
5V
Жици За Контрола На:
CR02, CR03, CR05, CR07
Бренд Име:
ILSY-IVA
Структура:
Топката
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
DN25(G1)
Извор На Енергија:
DC
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
моќност:
Електричен

Комплементите на стоката

BM520 G 1/4 Две Позиција Пет Начин Пневматски Електромагнетниот Вентил за Воздушна Контрола Вентил Еден Калем Двојно Серпентина

УСЛУГА транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 651.00 651.36

DN20 3/4, Дувачкиот Вода Притисок за Намалување на Одржување на Вентили Регулаторот Mayitr Прилагодливи Олеснување Вентили Со

Пакет се вклучени : 1 x месинг вода притисок за намалување на вентил1 x мерач на притисокAnswer : ________________________

DEN 669.00 1028.64

Продажба на мало - од не 'Рѓосувачки Челик Топката Вентил, DN15 Вода Contol Вентил, F1/2 Портата Вентил, Бесплатен Превозот L16239

Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ин�

DEN 596.00 701.28

Нови Пристигнување 1.5SS316L Нерѓосувачки Челик Санитарни Прирачник вода Пеперутка Вентили Три-менгеме w пластични Muti-позициско

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување.39 инчи)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме избе�

DEN 2544.00