• Новак
Бесплатен Превозот MTB велосипед Слушалки 1-1/8 Челик Планински Велосипеди Вилушка Интегрирано за Велосипед Јаглерод Steerer Цевка Слушалки HDO1

Бесплатен Превозот MTB велосипед Слушалки 1-1/8 Челик Планински Велосипеди Вилушка Интегрирано за Велосипед Јаглерод Steerer

DEN 671.52

Достапност
Производот е достапен


Патот Велосипед Слушалки 1 1/8-1-1/2" Топ Кап MTB Заострените Слушалки Spacer Интегрирани Велосипед Јаглерод Steerer Цевка Делови Слободни Shipping Tube
Почитувани купувачи, Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress! Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години. Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др. Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите. Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена. Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет! Сите производи има 2 години гаранција! Ви благодариме за довербата и поддршката! Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTD
Заврши :
Црна/sliver
Тип :
За јаглерод вилушка
Материјал :
Челик круна Трка
Гаранција :
2 години
Тежина :
105g/+-5g
Големина на :
1-1/8,1-1/2 интегрирани Слушалки
Се КОРИСТИ ЗА : MTB Јаглерод Велосипед Слушалки
Име : Слушалки Топ Кап

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ТРИДЕНТ УДАР
Создаден Diamete:
42mm
Надворешен дијаметар:
52mm
Висина:
15mm
Број На Модел На:
HD01
Тежина:
about 121g
Материјал:
Алуминиум легура
Големина:
1-1/8,1-1/2 integrated headset

Комплементите на стоката

Нови патни&Планински велосипед 3K целосна јаглерод влакна велосипед матични покрие велосипед слушалки јаглерод топ капи со завртки

Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пр�

DEN 106.56

РИЗИК 2pcs M6x50mm Велосипед Слушалки Гром Титаниум Ti Велосипед Матични Врвот на Топ Кап Завртки ylindrical Главата Гром Завртка

2 парчиња M6x50mm Велосипед Слушалки Гром Титаниум Ti Велосипед Матични Врвот на Топ Кап ЗаврткиПРОИЗВОД ВО�

DEN 655.00 1007.52

РИЗИК 2pcs M6x30mm Велосипед Слушалки Гром Титаниум Ti Велосипед Матични Врвот на Топ Кап Завртки ylindrical Главата Гром Завртка

2 парчиња M6x30mm Велосипед Слушалки Гром Титаниум Ti Велосипед Матични Врвот на Топ Кап ЗаврткиПРОИЗВОД ВО�

DEN 521.00 802.08

MTB матични топ кап капак Алуминиум Планински Велосипед на Патот Велосипед Слушалки Покрие 1 1 1/8 велосипед делови зелена/црвена/црна/сина

MTB матични топ кап капак Алуминиум Планински Велосипед на Патот Велосипед Слушалки Покрие 1" 1 1 / 8" велоси

DEN 146.00 206.40

Титаниум Алуминиумски Велосипед Слушалки Капа+M6*30мм Велосипед Слушалки Матични Гром Слушалки Завртка За MTB BMX Фиксна Опрема/Виткање

Титаниум Алуминиумски Велосипед Слушалки Капа+M6*30мм Велосипед Слушалки Матични Гром Слушалки Завртка �

DEN 624.00 877.92

Нови Патот велосипед целосна јаглерод слушалки коси миење Планински велосипед јаглерод слушалки покрие матични изолација MTB

Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Сакаат да имаат го

DEN 239.04

1-1/8 инчен Велосипед Слушалки Карбонски Влакна за Миење Постави Велосипед Слушалки Матични Изолација за Полнење За Велосипед

така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Повеќе можности за плаќањ�

DEN 105.00 124.32

GUB G-800 Фабрика Понуда Велосипед Слушалки Планински Велосипед Запечатени Имајќи Слушалки Велосипедизам Заострените Група Сад

GUB фабрика понуда Велосипед Слушалки Планински Велосипед Запечатени Имајќи Слушалки Велосипедизам Зао

DEN 731.04

Слушалки Gineyea GH-306 Изградена-во полу-скриени Имајќи Слушалки / Надворешни Зглоб Група / Патот Велосипед Слушалки Група велосипед

Информација за производот : Име : Gineyea Peilin лесни Слушалки / GH306Тежина : Околу 100gГолемина : 11 / 8 " / 44mm / 28.6*

DEN 806.00 1007.52

Велосипедот додатоци Слушалки покрие Завртка капа слушалки додатоци велосипед водоотпорни слушалки Завртка капа врвот на капа

Име : Завртка капа Шест агол завртка се применува на M6 Функција : се Користи во средината на зголемување �

DEN 551.00 917.76

НОВАТА триаголник 28.6 mm Ултра-лесни CNC MTB Планина BMX виткање Велосипед на патот велосипед Слушалки Произлегува Покрие Алуминиум

НОВАТА триаголник 28.6 mm Ултралесни CNC MTB Планина BMX виткање Велосипед на патот велосипед Слушалки Произле

DEN 146.00 287.52