• Новак
Велосипедот Карбонски Влакна + најлон Шише за Вода Кафез Планински Велосипед возење Велосипед Шише Носителот Ultralight HandleBar Планината

Велосипедот Карбонски Влакна + најлон Шише за Вода Кафез Планински Велосипед возење Велосипед Шише Носителот Ultralight HandleBar

DEN 964.80
DEN 820.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Експедитивни Услуги трае околу 3-15 работни дена. Тоа е најевтин превозот услуга која може да ги зачувате вашите пари, ако сте трпеливи да почека за вашите елементи. Услуга 1, Доколку производите не се исти како и опис, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. It' ll само да потрае една минута.5 g
Превозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. 2, Експедитивни Услуги е Кина пост EMS, DHL,UPS-от, FEDEX, ТНТ. Ви благодариме!. 3,ве Молиме пратете ни е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. 2, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. 3, Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 48 часа на викенд.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Велосипедот Карбонски Влакна + најлон Шише за Вода Кафез Планински Велосипед возење Велосипед Шише Носителот Ultralight Handle Bar Планината
Материјал : UD Карбонски Влакна + најлон
Тежина : 29. 2, За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, а вие треба да се плати за враќање превозот цена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Повратни информации 1, Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис' развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни feeback за нас ако сте satisfiec со нашите производи и услуги.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
Земјите од западен балкан-DX004-C500
Бренд Име:
FOURIERS
Тежина (g):
29.5 g

Комплементите на стоката

2017 Црна, Црвена Велосипедизам Велосипед Велосипед Супер Цврстина Стаклени Влакна Шише За Вода Носителот Кафези Бела Вода Шише

Опис : Големина : погоден за сите видови на шише за вода Материјал : Стаклени Влакна шише за Вода на носит�

DEN 191.00 335.52

Специјална Понуда Алуминиум Легура Велосипед Шише За Вода Носителот Елаборат Планина Патот Велосипед Велосипед Прилагодливи Шише

Специјална Понуда Алуминиум Легура Велосипед Шише За Вода Носителот Елаборат Планина Патот Велосипед �

DEN 319.00 335.52

Нов Патот велосипед Алуминиум легура мет пијат шише за вода кафези силна Планински велосипед шише носителот кафези со завртки

3 за време на Испорака : 1) Транспорт развиените земји е околу 745 дена2) Далечински земји е околу 28 недели 4 �

DEN 195.84

Најновите QILEFU црвено Патот велосипед мат 3K целосна јаглерод шише за вода кафези Планински велосипед јаглерод шише носителот

3 Контактирајте со нас преку email или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни ил

DEN 511.68

2 парчиња Нови ОЕМ Патот велосипед 3K целосна јаглерод влакна пијат шише за вода кафези Планина јаглерод шише за вода носители

2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на сток

DEN 970.56

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Шише Кафез ABS+Карбонски Влакна Шише за Вода Држачот За MTB Патот Велосипед Лесни Отворено Велосипедизам

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме имајте предвид дека купувачите с

DEN 171.00 336.00

јаглерод сјајни мет целосна 3k Карбонски Влакна Патот Монтажа на Велосипед Велосипед возење Велосипед Шише за Вода Носителот

Ние брод 6 дена во неделата, освен во сабота и празник 7 Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупн

DEN 958.00 1008.00

GUB 010 Велосипед Шише за Вода Кафез Висок Квалитет на MTB Виткање Велосипед возење Велосипед Пијат Шише за Вода Рек Носителот

GUB 010 Велосипед Шише за Вода Кафез Висок Квалитет на MTB Виткање Велосипед возење Велосипед Пијат Шише за �

DEN 316.00 527.52

wacako шише кафез патот велосипед планински велосипед возење велосипед јаглерод влакна велосипед шише кафез велосипед кафез велосипедизам

Име : wacako целосна карбонски влакна шише кафез Материјал : T800 висока јачина на јаглерод влакна Изглед : 3 K �

DEN 698.00 784.80

GUB 05 Алуминиум Легура Велосипед Шише за Вода Носителот Елаборат Планина Патот Велосипед Велосипед Шише за Вода Носителот Кафез

Предмет : GUB 05 шише кафез / носителотМатеријал : алуминиум легураГолемина : 150*68mmБоја : црна, црвена, златна

DEN 171.84

Отворено Планински Велосипедизам Патот Велосипед Карбонски Влакна Шише За Вода Пијалоци Носителот Кафези Рек Велосипед Додатоци

Ако состојбата не е доволно, ве молиме контактирајте ме АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable кв�

DEN 92.00 114.72

2 парчиња/многу трговија на Големо Цена Лесни 18g велосипед целосна Јаглерод Шише Кафез Јаглерод Шише за вода носителот ud јаглерод

2 парчиња / многу трговија на Големо Цена Лесни 18g велосипед целосна Јаглерод Шише Кафез Јаглерод Шише за

DEN 1584.00

GUB G-23 Велосипед Велосипед возење Велосипед Отворено Шише за Вода Менгеме Кафез Носителот Адаптер за Поддршка на Транзиција

Предмет : GUB G23 шише кафез / носителот на конверзијаМатеријал : CNC AL7075Големина : 78*56mm, со дијаметар од 31.8 mmБо

DEN 552.48

2 парчиња Нови Патот велосипед светлина целосна јаглерод влакна пијат шише за вода кафези Планински велосипед јаглерод шише за

2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек 3 за време на Испорака : 1)

DEN 1024.32

2 ПАРЧИЊА/многу Нов Стил! црвен Велосипед Велосипед Трка во Велосипедизам Јаглерод Шише Кафез вода носителот ud сјаен финиш

Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испора�

DEN 1096.00 1289.28

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Шише за Вода Носителот 32G Ultralight Алуминиум Porte Bidon Отворено Спортски Велосипед возење Велосипед

Точка Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Шише за Вода Носителот 32 G Ultralight Алуминиум Porte Bidon Отворено Спортск�

DEN 316.00 554.88

PROLOGO Велосипед шише за вода носителот Седло шише носителот на Патот велосипед шише за вода носителот Планински велосипед шише

За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испра

DEN 4056.00 4315.20

BIKEIN Лајт Ultralight Планина Патот Велосипед Шише за Вода Носителот Кафез Полн 3k Карбонски Влакна Сјајни Црни Велосипедизам

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт Ultralight Патот / Планински Велосипед 3k Јаглерод Вода Botter Носителот Сјајни Црни 22g ESCRIPTI

DEN 671.00 1316.16

велосипедот шише кафези Велосипедизам Велосипед Додатоци Велосипед Шише Носителот велосипед делови mtb патот велосипедизам 74mm

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 1194.72

2 парчиња/многу Најновите Патот велосипед Алуминиум легура мет пијат шише за вода кафези MTB Планински велосипед шише носители

Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни

DEN 378.72