• Новак
НОВИ Вкупен Јаглерод Велосипед Седиште Вкупен Јаглерод Велосипед Седиште MTB / Велосипед Selim Велосипед на Патот 3 к Јаглерод

НОВИ Вкупен Јаглерод Велосипед Седиште Вкупен Јаглерод Велосипед Седиште MTB / Велосипед Selim Велосипед на Патот 3 к Јаглерод

DEN 1055.52
DEN 1003.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Име : карбонски влакна конектор седиште род Материјал : Сите увезени т-800 висока јачина на карбонски влакна Изглед : 3 K карбонски влакна модел Тежина : 220-260 G Апликација : планински велосипед патни возила BMX Дијаметар : 27.2-350mm / 30.8-350mm / 31.6-350mm 27.2-400 mm / 30.8-400 mm / 31.6-400 мм Агол : Овој производ е дел од двете завртки, можете да ја прилагодите седиште агол, така што возењето поудобно , Перница 6 X6 (тркалезна лак) 7 X9 (овална) може да се користи Забелешка : Седиште има три директни димензии 27.2 / 30.8 / 31.6, ве молиме потврдете го вашиот автомобил во времето на купување Големина барања, за да се избегне големина не одговара, не може да се користи I-договорнички се обврзуваат Секретар, сите видови на карбонски влакна ОЕМ производи, различни од велосипед додатоци бренд ОЕМ јас добредојдовте на мнозинството на пријатели да ја насочуваат работата на Поделба јас

Декларирани спецификации

Должина (mm):
250 - 400mm
Дијаметар:
27.2 - 28.6 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
PuraRaza

Комплементите на стоката

ASIAOCM Велосипед Седиште Пост Целосна Јаглерод Влакна Планина Патот Велосипед Seatpost Алуминиумски Глава на Велосипед Делови

Љубезно ве молиме да Напомена : ако доаѓаат од Бразил, или Италија,тоа ќе го одложи многу повеќе време на

DEN 753.00 896.64