• Новак
DUUTI Мини Преносни Висока јачина на Пластични Велосипед Воздушна Пумпа Велосипед Гуми Inflator Супер Светло Додатоци MTB Патот Велосипед возење Велосипед Пумпа

DUUTI Мини Преносни Висока јачина на Пластични Велосипед Воздушна Пумпа Велосипед Гуми Inflator Супер Светло Додатоци MTB Патот

DEN 181.92
DEN 142.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Мала тежина и портабл пумпа може да биде лесно да се додадат на велосипед. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.24"
Нето Тежина : 106g
1 x пумпа
1. Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Пластична рачка обезбеди удобен инфлацијата. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Материјал : Пластика
Боја : Случајни
Укината Големина : 20 x 3. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Мулти-функционални вентили се многу корисни и удобен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Декларирани спецификации

Големина:
7.8cm
Бренд Име:
DUUTI
Материјал:
Пластични
боја:
случаен
Материјал:
Пластични
Укината големина:
20 x 3.2 cm/ 7.8
Ширевте Големина:
41 x 3.2 cm / 16
Нето тежина:
106g
quanlity:
добро

Комплементите на стоката

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Пумпа Педалата Двојно Цилиндар Барометар Висока Притиснете Schrader Presta Вентил Надградба

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.5 cmТежина :

DEN 2270.00 4451.04

GIYO Велосипед Пумпи Со Мерач 140PSI Висок Притисок Presta Schrader Мини Пумпа Рака Кат Велосипедизам Воздух Inflator Нога Велосипедска

GIYO Велосипедска Пумпа 140 PSI Мерач Presta Schrader Велосипед Преносни Рака Кат Воздух Inflator Подножјето на Возилот

DEN 1411.00 1907.04

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 120/160 PSI Велосипед Воздушна Пумпа Алуминиум Легура Преносни Велосипедизам Рака Пумпа MTB Road Мотоцикл

Велосипед воздушна Пумпа Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 120 PSI / 160 PSI Велосипед Воздушна Пумпа Алуминиум Легура

DEN 446.00 874.56

Велосипедска Пумпа за Гуми Воздух Inflator За Велосипед Воздушна Пумпа со Мерач 300PSI Висок Притисок, MTB Планина Патот Велосипед

Велосипедска Пумпа за Гуми Inflator Велосипед Воздушна Пумпа со Притисок Мерач 300 PSI Планински Пат MTB Пумпа В

DEN 509.00 678.72