• Новак
СЕКРЕТАР-07 Планински Велосипед Ultralight Педали Алуминиумски Легури Велосипед Педалата Велосипедизам Делови

СЕКРЕТАР-07 Планински Велосипед Ultralight Педали Алуминиумски Легури Велосипед Педалата Велосипедизам Делови

DEN 955.20

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Материјал:
Алуминиум/Легура
Големина:
90*70*21mm
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
секретар-07
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
Бренд Име:
FOXRACE
Употреба:
Велосипед
Тежина:
332g

Комплементите на стоката

Basecamp Ултра-светло за Општа MTB Велосипед Педали Алуминиумски Легури Планина Педалата mtb Четири Запечатени Имајќи Велосипед

2017 Топла Base Camp Планински Велосипед Велосипед Педалата MTB Рамен Педали Aluminuma Легура 4 Топката Лежишта Ultrali

DEN 1247.00 1467.36

Wellgo Велосипед Педалата Ultralight Запечатени Имајќи Алуминиум Легура Само Заклучување Тркачки Велосипед Педали За Планински

ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

DEN 1722.00 2870.40

Евтини 1 пар Велосипед Педали Алуминиумски Легури Планински Велосипед Педали Патот Велосипедизам Запечатени Педали BMX UltraLight

Евтини 1 пар Велосипед Педали Алуминиумски Легури Планински Велосипед Педали Патот Велосипедизам Запе

DEN 1210.00 1344.00

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 3 Лежишта Велосипед Педали Шупливи Од Анти-лизга Планина MTB Патот Велосипед Голема Површина Алуминиум Легура

3 Лежишта(Запечатени лежишта) / Внатрешна ротација е флексибилен2 Ако најдете големината на производите

DEN 1284.00 2519.04

Q300 бесплатен превозот Weige RO25 една дупка метал завој велосипед на возилото на патот смртта летаат велосипед велосипед педалата

Со разликата во мерниот метод, ќе има 13cm толеранција во големина (1cm=0 Големина : 90 65 28mm 7 Таму би можело да

DEN 1374.72

Велосипедизам Патот Планински Велосипед Велосипед Педали Алуминиумски Легури mtb Патот Велосипед Педали Лежишта Легура Црна велосипед

Почитувани купувачи, Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress! Ние сме производител и се

DEN 636.00 748.80

PROMEND Велосипед Педали Виткање CNC Алуминиум Легура Планински Пат MTB Запечатени Имајќи Платформа Педали Велосипедизам Педали

Име : планински велосипед педалатаТежина : 310 GБоја : ЦрнаМатеријал : Алуминиум Легура тело, хром молибден

DEN 608.00 715.20

Велосипедот Педалата за Заклучување на Патот Велосипед, Велосипед Авто-заклучување на Возилото Иверица Група Јава Опрема за Автопат-јава

Корисни Велосипедизам ДодатоциСпецификација : Употреба : Круизери, планински велосипеди, велосипеди на

DEN 239.52