• Новак
Планински Велосипед Велосипед Возење Велосипед Handlebar Рака Бар Крајот Зафат Црна 1 Пар M08

Планински Велосипед Велосипед Возење Велосипед Handlebar Рака Бар Крајот Зафат Црна 1 Пар M08

DEN 284.16
DEN 219.00 -23 %

Достапност
Производот е достапен


Планински Велосипед Велосипед Возење Велосипед Handlebar Рака
Бар Крајот Зафат Црна 1 Пар A31_15
Опис :
Погодна за отворен спортски
Дизајниран како физички ергономија принцип
Лесен за инсталација и лесен за користење
Обезбедува добра заштита за велосипедисти
Тоа го направи на Пластичен Цемент, skidproof и издржливи. Материјал : Пластични Цемент Вкупна должина : 123mm Дијаметар : 22.2 mm Боја : Црна Количина : 1 пар
Пакување :
Велосипедот Handlebar Бар Крајот Зафат*1

Декларирани спецификации

Бренд Име:
QILEJVS
Ширина:
300 - 400mm
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Тип:
Остатокот Handlebar/TT Handlebar
Употреба:
BMX,Круизери,Планински Велосипеди
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
Велосипедот Handlebar Бар Крајот Зафат
is_customized:
Yes
Материјал:
Други

Комплементите на стоката

BIKEIN Јаглерод Влакна Патот Handlebar Поставува Велосипедизам, Свиткана Бар + Seatpost + Матични Тркачки Велосипед Делови Поставите

BIKEIN Јаглерод Планина Suite = 1pcs Handlebar + 1pcs Seatpost + 1pcs Произлегуваат Пред вас, ве молиме да ни кажете следен син�

DEN 2417.00 2685.12