• Новак
Q713 Бесплатен Превозот CS-R5009 Автопат Хемиски Никел Flywheel трговија на Големо 9 Брзина 27 Брзина Картичка Велосипед Flywheel

Q713 Бесплатен Превозот CS-R5009 Автопат Хемиски Никел Flywheel трговија на Големо 9 Брзина 27 Брзина Картичка Велосипед Flywheel

DEN 1082.88

Достапност
Производот е достапен

Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.

Декларирани спецификации

Компоненти:
Freewheel
Материјал:
Челик
Freewheel Брзина:
9
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Q713
Flywheel Прилагодливи Опрема Број:
9-брзина
опрема заби:
11-12-13-15-17-19-21-24-28

Комплементите на стоката