• Новак
Види Преку Вечерни Фустани Долг 2018 Сирена V Деколте, Кат Должина Тешки Beaded Кристал Отворени Врати Пром Фустан Матурска Вечер Gown

Види Преку Вечерни Фустани Долг 2018 Сирена V Деколте, Кат Должина Тешки Beaded Кристал Отворени Врати Пром Фустан Матурска Вечер

DEN 13872.00
DEN 9294.00 -33 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Sequined,Beading,Кристално
Вграден Градник:
Yes
Моден Елемент:
Илузија
Бренд Име:
YGMJZB
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Број На Модел На:
MGMC118
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
боја:
кориснички
Големина:
2-16 Плус Големина Прилагодени
occation:
Вечер Фустан / Мајка на невестата се облекуваат/ Партија се облекуваат/ Пром фустан
avondjurken lange:
муслимански вечер фустан
Vestidos де Феста Vestido Longo:
облека де соаре

Комплементите на стоката

AnXin SH цвет самовила везови боја бела чипка вечер фустан, костим фустан уметност студент самостојна женски розова вечер фустан

Ако ова производи може да избере да ги Прилагодите големина значи може да го прилагодите направени голе

DEN 5530.56

Доброто Пурпурна Долг Ракав Формално Вечер Фустан Чиста Види Преку Цвеќиња Бисери Сатен Долго Вечер Фустани Облека Де Соаре

Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан1 Ако најдете фустан е во погрешна боја или мер

DEN 6732.00 7920.00

LS64219 боја цвеќиња зелена партија се облекуваат о-вратот чипка илузија назад вечер фустан со peplum 2018 кина онлајн трговија

За лична употреба купувачот :1 Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.2.Тоа е нашиот оригинален д

DEN 24088.00 47231.04

Топла Продажба На Евтини Капа Ракав Beadings Chiffon Вечерни Фустани Долг Посебен Повод Партија Се Облекуваат Gown Кралска Сина,

Било какви промени на големината / color / посебни барање не се прифатливи по ред поставени надмине 24 часа.3

DEN 5290.00 6960.00

Сирена Висок Врат Долги Ракави Чипка Appliques Бела Чипка Appliques Исламската Дубаи Абаја Kaftan Hajib Муслимански Вечерни Фустани

Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да г

DEN 7625.00 8112.00

Подуени Бал Бургундија Вечер Фустан Со Златни Чипка 2018 Душо Исклучување На Рамо Секси Гроздобер Арапски Вечер Партија Фустани

горниот биста = ? 5 Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан3 .Целосна Биста = ? 2 Боја може

DEN 6336.00 7920.00

2017 Секси Голи Кристално Чиста Backless Чиста Формално Вечерни Фустани Висок Врат Пром Фустани Сирена Посебен Повод Фустан JS007

Ако сакате да ја смените објект( Акции на Производи Само ), ние ќе reship на нови објекти кога ќе го добиете в

DEN 13435.20

Пинк Везови Флорални Вечер Фустан V Вратот Долги Ракави Пром Фустани 2018 Сопствени Направени Линија Жените Арапски Партија Gown

Љубезно Потсетување : На ред е само за еден дел од фустанот Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци,как

DEN 7642.00 9552.00

Tanpell империја половината вечер фустан евтини црна ракави линија кат должина фустани v вратот beaded chiffon долго вечер фустан

Tanpell империја половината вечер фустан евтини црна ракави линија кат должина фустани v вратот beaded chiffon до

DEN 1579.00 2631.36

облека де соаре Сирена Длабоко V Вратот Долги Ракави Тешки Beaded Sequins Чиста Погледнете Преку Долго Вечер Фустан Формално

Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да г

DEN 8979.00 9552.00