• Новак
жените custom name кристал голем дијамант спојки жените вечер спојки торба животинско обезмастено шема рачно изработени дијамант партија торба(1001BG)

жените custom name кристал голем дијамант спојки жените вечер спојки торба животинско обезмастено шема рачно изработени дијамант

DEN 7104.00

Достапност
Производот е достапен


Производот Се Покаже
Пакување & Испорака
*Секој спојки торба е спакуван со разгледување да се избегнат какви било оштетувања за време на превозот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Повод:
Партија
Декорација:
Дијаманти,Заклучување
Главен Материјал:
Метален
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
Tuosimasi
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Minaudiere
Број На Модел На:
1019CM
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Шупливи Надвор
Надворешноста:
Солидна Торба
Декорација:
Appliques,Шупливи Надвор
HandbagsType:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Повод:
Партија / Свадба и разноврсна/ датира
Затворање Тип:
Hasp
Техника:
лак-како diamante декорација
Материјал:
Метал+СТП +Кристално
синџир:
50cm
Големина:
може да се стави мобилен телефон / козметика и така натаму
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

XIYUAN БРЕНД Злато Сребро Вечер Торба Цвет Одмор Партија Спојки Чанта Кристал Торба Стилски Ден Канџите Матурска Дами Чанта

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 6592.00 12925.44

Rdywbu Glittery Sequins Спојки Вечер Торба Жените Геометриски Партија Чанта Булчински Свадба Прст Прстен Чанти Телефон Торбичка

Rdywbu Glittery Sequins Спојки Вечер Торба Жените Геометриски Партија Чанта Булчински Свадба Прст Прстен Чанти Те

DEN 953.00 1361.76

Квалитетот Морнарица Сатен Свила тежок Случај Кутија Спојки Вечер Чанти и Спојки Purses Чанти со Рамо Синџир за Топката Матурска

Квалитетот Морнарица Сатен Свила тежок Случај Кутија Спојки Вечер Чанти и Спојки Purses Чанти со Рамо Синџ

DEN 1056.48

2018 Нови Жените Секојдневен Чанти Жените Гласник Торба Познатиот Кожа Брендови Shoudler Чанти СТП женски Чанти Спојки Торба

Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT Ние нема да сте задоволни Ние само брод да се потврди цел адреси.штом ќе

DEN 432.00 862.56

Бутик Де FGG Геометриска Комбинација Мулти Боја Акрилик Вечер Спојки Кутија, Торба тежок Случај Жените Синџир Рамо Чанта Чанта

Известувања Пред Купување : Според Шведска Обичај Политика, Од 1 Март, Примачот Мора да Плаќаат даноци з

DEN 1180.00 1439.52

Сакаат Да Одат Мода Жените Монистра Синџир Вечер Торба Рачно Изработени Сатен Женски Лица Торба Со Врвен Квалитет Дама Мини Торба

Сакаат Да Одат Мода Жените Монистра Синџир Вечер Торба Рачно Изработени Сатен Женски Лица Торба Со Врве

DEN 1188.00 1946.40

Луксузна Кристал злато Вечер Торба Опашот на Спојката дијамант партија чанта pochette соаре Жените вечер чанта свадба спојки

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 3721.00 7296.00

Гроздобер Дами Флорални Вечер Торба Жена Мода Зголеми Цвет Синџир Рака Торба Свадба Партија Спојки Вечера Мала Чанта bolso XA140H

Материјал : Полиестер Надеж : сатен Боја : црна,бела, шампањ, кајсија, лубеницата црвена, црвена роза, црве

DEN 554.00 923.04

XIYUAN БРЕНД Блескаво злато Кристал Вечер Канџите Жени Со Rhinestones Булчински Purses Свадба, Матурска Кутија Спојки Торба Чанти

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

DEN 7077.00 13875.84

Нова Мода Европската Дама Спојки Торба Дијамант За Општа Дел Кристал Кристално Стакло Мулти-Обоени Дами Луксузен Вечер Торба

Нова Мода Европската Дама Спојки Торба Дијамант За Општа Дел Кристал Кристално Стакло МултиОбоени Дами

DEN 1225.00 1633.92

2017 Нов Дизајн Паун Форма Вечер Торба Зелена Голем Камен Кристал Луксузни Спојки Торба Дијамант Дами Чанти Партија Чанта(8753A-G)

И повеќе дизајни можете да ги најдете во нашите Aliexpress.Детали За ПроизводотТешко метална рамкаСекој спо

DEN 3600.00

XIYUAN Моден БРЕНД Ден Канџите на Жените Секојдневен Монета Чанта Пари Торба Вечер Партија Вечера Спојки Чанта за свадба подарок

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ З

DEN 7077.00 13875.84

Свадба Метални Спојки Флорални Торба Жените Кристал Злато Вечер Торба Свадба Партија Чанти Чанта Дама Дијамант Кристал Канџите

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските пров

DEN 7077.00 13875.84