• Новак
Спојката Жените Чанта Жените Вечер Торба ЗА Мода се Облекуваат Едноставна Вечера Торба ПОЛНА ДИЈАМАНТ КРИСТАЛ WY113

Спојката Жените Чанта Жените Вечер Торба ЗА Мода се Облекуваат Едноставна Вечера Торба ПОЛНА ДИЈАМАНТ КРИСТАЛ WY113

DEN 2495.04
DEN 1297.00 -48 %

Достапност
Производот е достапен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Број На Модел На:
WY113
Повод:
Партија
Декорација:
Дијаманти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
ПВЦ
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
HISUELY
Тип На Објект:
Чанти
Материјал:
кристал легура
Стил 2:
Клуб Торба
Големина:
22*12*5cm

Комплементите на стоката

Жените Вечер Партија Кеси Луксузни Монистра Спојки рачно изработени Гроздобер Елегантен Телефон Чанта Банкет венчаница Чанти

Големина : 24cmx14cmx3cmЖените Вечер Партија Кеси Луксузни Монистра Спојки рачно изработени Гроздобер Елеган

DEN 1003.00 1891.68

2018 Нови Жените Секојдневен Чанти Жените Гласник Торба Познатиот Кожа Брендови Shoudler Чанти СТП женски Чанти Спојки Торба

Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT Ние нема да сте задоволни Ние само брод да се потврди цел адреси.штом ќе

DEN 432.00 862.56

жените custom name кристал голем дијамант спојки жените вечер спојки торба животинско обезмастено шема рачно изработени дијамант

Производот Се ПокажеПакување & Испорака*Секој спојки торба е спакуван со разгледување да се избегнат ка

DEN 7104.00

Rdywbu Glittery Sequins Спојки Вечер Торба Жените Геометриски Партија Чанта Булчински Свадба Прст Прстен Чанти Телефон Торбичка

Rdywbu Glittery Sequins Спојки Вечер Торба Жените Геометриски Партија Чанта Булчински Свадба Прст Прстен Чанти Те

DEN 953.00 1361.76

Сакаат Да Одат Мода Жените Монистра Синџир Вечер Торба Рачно Изработени Сатен Женски Лица Торба Со Врвен Квалитет Дама Мини Торба

Сакаат Да Одат Мода Жените Монистра Синџир Вечер Торба Рачно Изработени Сатен Женски Лица Торба Со Врве

DEN 1188.00 1946.40

Новиот Дизајн Пурпурна Жените Свадба Банкет Вечер Торба Спојки чанта Стилски Beaded Sequined Невестата Партија Чанта Шминка Торба

Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како ш

DEN 1161.00 1872.00

Свадба Метални Спојки Флорални Торба Жените Кристал Злато Вечер Торба Свадба Партија Чанти Чанта Дама Дијамант Кристал Канџите

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските пров

DEN 7077.00 13875.84