• Новак
baolishi нови мат Усна сјај Водоотпорен Полна боја Нијанса Голи течен кармин Не-стап првенство lipgloss Бренд Шминка козметика

baolishi нови мат Усна сјај Водоотпорен Полна боја Нијанса Голи течен кармин Не-стап првенство lipgloss Бренд Шминка козметика

DEN 158.40
DEN 119.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Може да се стави шминка на вашите усни директно, без користење concealer Поради Мат и магла ефект, не се притисне на вашите усни пред сушењето, или тоа ќе добиете леплива Водоотпорен долготрајни Усна Сјај, овој мат drys брзо и останува вклучено во текот на целиот ден, без флеки Површината мат сомот, користете маслиново масло или шминка масло преземете Маслиново да преземете Нето Тежина (g / ml) : 4.Ние ќе работиме со вас за да ги реши сите проблеми. Преносни големина, лесно да се носат. Ви благодариме за вашето разбирање. Превозот и ракувањето на товар е неповратен и клиентот мора да бидат одговорни за сите врати и retransfer такси.Таму може да биде мала разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на фотографии, ви благодариме!
1.Карактеристики : Долго-траен, водоотпорен,Не-стап првенство Сосема Нов & Висок Квалитет. Ние ќе бидеме благодарни за купувачот да му даде 5 ѕвезди фалат по приемот на производот.5 ml боја : 12 Јадра Пакет Содржина : 1 PCS нема мало поле
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела . Ве молиме да го пополните купувачот деталите за адреса и лични информации како што се адреса, поштенски код и телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Сите се врати ставки мора да бидат во нивната оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и acessórios.Прифаќаме само AE е дозволено плаќање, најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.

Декларирани спецификации

Тип:
усна сјај
Количина:
1
Број На Модел На:
Мат Усна Сјај
Големина:
Full Size
Корист:
Крем,Други
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
4.5 ml
Состојка:
lipgloss

Комплементите на стоката