• Новак
Тенок Дел Топката Лого(KC:Дебелина 0.375) - KC040 042 045 047 050 055 060 065 070 075XP0 (Тип X:Четири Точка за Контакт)

Тенок Дел Топката Лого(KC:Дебелина 0.375) - KC040 042 045 047 050 055 060 065 070 075XP0 (Тип X:Четири Точка за Контакт)

DEN 3888.00

Достапност
Производот е достапен

Плаќање Зачувам е нашата preferabe метод на плаќање, што е безбедноста за вас. Тип C-КС
На Конрад собрани имајќи дизајниран првенствено за примена на радијална оптоварување топката длабоко бразди, исто така дозвола
примена на удар се вчита во
која било насока – често се користи во комбинација со друг имајќи.
Тип X лежишта исто така, може да биде опремен со внатрешна diametral preload за оние апликации кои бараат
поголема вкочанетост или нула бесплатно игра. Некои од производот може да не е во парк и ние само ги направи во текот на 10~20 компјутери, па пред да го направите вашиот Еден-парче наредби, контактирајте со нас да потврдите дали можеме да го направиме тоа за вас ;
2.KC300 CP0 Тип X-КС
KC040 XP0,KC042 XP0,KC045 XP0,KC047 XP0,KC050 XP0,KC055 XP0,,KC060 XP0,KC065 XP0,KC070 XP0
,KC075 XP0,KC080 XP0,KC090 XP0,KC100 XP0,KC110 XP0,KC120 XP0,KC140 XP0,KC160 XP0,KC180 XP0
,KC200 XP0,KC250 XP0,KC300 XP0 Компанија Информации
TMP Машини Делови Co.

Декларирани спецификации

боја:
KC040XP0, KC042XP0, KC045XP0, KC047XP0, KC050XP0, KC055XP0, KC060XP0, KC065XP0, KC070XP0, KC075XP0
Материјал:
Gcr15
Бренд Име:
TLANMP
Број На Модел На:
Тип X-KC

Комплементите на стоката