• Новак
Жените долго серија стигнале гроздобер цигара носителот smoking weed цевка или Фотографски реквизити Жените Тенок Цигара 5pcs/многу

Жените долго серија стигнале гроздобер цигара носителот smoking weed цевка или Фотографски реквизити Жените Тенок Цигара 5pcs/многу

DEN 619.20
DEN 564.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


Материјал : метални+пластика устата
големина : 17-35cm
Боја : златна,сребрена и црна
стил : 2 стилови за редовна цигара и жените тенок цигари.
можете да мешавина на бои и стилови.само ни даде порака кога ќе го поставите цел.ви благодариме.
тежина : 12g

Декларирани спецификации

Обликот:
Директно Тип
Бренд Име:
Санда
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
C35

Комплементите на стоката

4 Парчиња/многу Долго Пушењето Цевка Специјализирани Отворот DIY Briar/ружино дрво Тутун Цевка Долга Матични Акрилик Отворот

MUXIANG 4 Парчиња / многу Долго Пушењето Цевка Специјализирани Отворот DIY Briar / ружино дрво Тутун Цевка Долга

DEN 2214.00 2952.00

6pcs 42mm тутун зачин мелница 3 слоеви рака граната во облик на билка брусилки метал рака милер CNC Чад Дробилката за пушењето

Задоволството на клиентите е многу важно за нас.можеби превозот метод е различна со онаа можете да избе

DEN 1900.00 2111.04

Мини 18cm Возен Фах Тутун Складирање Плоча Дискови со Нови Високо Квалитетен Мини Метал Билка Мелница Плевел 3 Слоеви Цинк Легура

5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница парче5341221329325314 Топла Продажба на Производи парче парче парче парче

DEN 365.00 384.00

5pcs/многу Арапскиот акрилик метал мини водовод преносни тутун цигари филтер филтрација цигара носителот билка пушењето цевка

Ви благодариме за разбирањето и соработката!Превозот : 1 Тие мора да бидат под resalable состојба.можеби прев

DEN 1468.00 1631.04

NewBee Слободни 10 Пушењето Алатки за Полнење Briar Дрво рачно изработени Цигари Цевки и Метал Јамка Оркестарот Свиткана Пушењето

Боја : Темно боја / светла боја 1 x Briar Дрво Тутун Цевка Тело 2 x Битови 1 x Цевка Багажник 1 x Плута Knocker 1 x Пуша

DEN 1918.00 2592.00

титаниум хидрати капа со титаниум dabble на врвот, со три аглеста дупка. титаниум ноктите, Стакло Пушењето Цевка Додаток Алатки

e Packet : 712 дена(нормално)2.Пакет Содржи : 1 X Титаниум Хидрати КапаПроизводот се прикаже : Карактеристики : *

DEN 372.00