• Новак
[HORNET] Висока Quatity Алуминиум Метал Полен Притиснете Presser Компресор Билка Мелница Тутун Зачин Дробилката Мелница

[HORNET] Висока Quatity Алуминиум Метал Полен Притиснете Presser Компресор Билка Мелница Тутун Зачин Дробилката Мелница

DEN 426.72

Достапност
Производот е достапен

Висок Quatity "HORNET" Полен Presser
Функција
Материјал : Алуминиум и Пластика Кабелот
Дијаметар : 22 MM
Висина : 80 MM
Тежина : 86g
Тешки Метални Легури многу силен и издржлив
Отпорен на Galling може да се загрева
леснотија на користење и максимален притисок
Одличен Подарок за вашиот Пријател и Бизнис!
Пакетот вклучува
1 x "HORNET" Бренд Висока Quatity Presser

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
KY700
Бренд Име:
HORNET
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
Бродови Од:
Кина

Комплементите на стоката

12pcs/многу бесплатен превозот САД пластични 78mm пушењето Тутун Ролери билка Цигара Донесување на Одлуки Возен Машина за Возен

Ви благодариме !Гаранција & Се Враќа1 Ние ќе остави порака за да му кажете на следење на број по ние брод н

DEN 906.00 1007.04

NewBee Слободни 10 Пушењето Алатки за Полнење Briar Дрво рачно изработени Цигари Цевки и Метал Јамка Оркестарот Свиткана Пушењето

Боја : Темно боја / светла боја 1 x Briar Дрво Тутун Цевка Тело 2 x Битови 1 x Цевка Багажник 1 x Плута Knocker 1 x Пуша

DEN 1918.00 2592.00

4 Парчиња/многу Долго Пушењето Цевка Специјализирани Отворот DIY Briar/ружино дрво Тутун Цевка Долга Матични Акрилик Отворот

MUXIANG 4 Парчиња / многу Долго Пушењето Цевка Специјализирани Отворот DIY Briar / ружино дрво Тутун Цевка Долга

DEN 2214.00 2952.00

Нови Пчела 10 Алатки за Полнење Увезени Briar Дрво Пушењето Цевка рачно изработени со 3мм Филтер за Пушење на Цигари Цигари Apple

Основни знаења од областа на цевка додатоци : .Боја : Темно боја 1 x Briar Дрво Тутун Цевка Тело 2 x Малку 1 x Цев

DEN 2607.00 3523.20

MUXIANG Долга Права месо тело Попај Тип ружино дрво Мини Луле Тутун Цигари Цевка Преносни Почетник Пушењето Цевка Кина ad0071

Основни knowledg на цевка додатоци : За нашата фабрика : .MUXIANG Мини Директно месо тело Тутун Цевка Попај Истат

DEN 481.00 650.40

Попај дрво цевка црвено Дрво Пушењето Цевки Преносни Креативни сув лист пушат трева Цевки ружино дрво цигара со Тутун Цевки чад

но, ние сме сигурни дека тоа ќе биде најбрз начин можеме да направиме.Ви благодариме !Гаранција & Се Враќ

DEN 949.00 1055.04

2 парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Количка за Цигара со Тутун за Пушење Цевка Стои Багажник Носителот чад продавница Покажува

Тие мора да бидат под resalable состојба Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подо

DEN 863.00 959.04

Бесплатен превозот чад филтер за еднократна употреба директно на здравјето на цигари филтер држач за еднократна употреба филтрирање

Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 25 кутии = 200 компјуте

DEN 782.40

титаниум хидрати капа со титаниум dabble на врвот, со три аглеста дупка. титаниум ноктите, Стакло Пушењето Цевка Додаток Алатки

e Packet : 712 дена(нормално)2.Пакет Содржи : 1 X Титаниум Хидрати КапаПроизводот се прикаже : Карактеристики : *

DEN 372.00

1pcs метал пушењето цевка цевка продавница изложба покаже случај Електронски USB Полесни носителот на цигара со тутун цевка екранот

Човекотнаправени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму Ние ќе остави порака з

DEN 647.00 719.04

Жените долго серија стигнале гроздобер цигара носителот smoking weed цевка или Фотографски реквизити Жените Тенок Цигара 5pcs/многу

Материјал : метални+пластика устатаголемина : 1735cmБоја : златна,сребрена и црнастил : 2 стилови за редовна

DEN 564.00 619.20