• Новак
MYRU 3D Печатење Водоотпорен Птици Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

MYRU 3D Печатење Водоотпорен Птици Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

DEN 767.52
DEN 729.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Еко-пријателски,
Mildew Отпорни,со 12 парчиња куките
2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm,120 (ширина) X180 (должина) cm,150 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X180 (должина) см,200 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X200 (должина) cm
3)Машина За Миење Ладно.Не кајгана или собори сува
4)Пакет : 1 парче туш завеса,не се вклучуваат бања мат.

Декларирани спецификации

Големина:
180cm x 180cm, 120cm x 180cm, 150cm x 180cm, 200cm x 180cm, 180cm x 200cm, 100cm x 180cm
Бренд Име:
MYRU
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Полиестер
Стил:
Пастирски
Шема:
Флорални

Комплементите на стоката

Фанки Туш Завеса Природата Јапонски Сакура Дрво Цвеќиња на Гранки Цутот на Црешни Пролетната Сезона Слика Розово Светло Сина

Повратни информацииВашето задоволство е нашиот прв приоритет!!Вашето задоволство е важно за нас.Ве мол

DEN 1209.00 2370.24

Популарната Еко-пријателски Обичај Уникатен благодарни мртвите2 Ткаенина Модерна Туш Завеса бања Водоотпорен за себе H0220-120

· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.·Методи За ПлаќањеВо мо

DEN 807.00 1583.52

Водоотпорен Туш Завеса Модерна Диви Дрва Волк Лице Портрет Скица На Животните Кучешки Суштество, Графиката, Црно Бели Камени

Фанки Туш Завеса Месечината Сина Оркестарот Водопад Под Месечина Полна Месечина Природата Ноќ Печати Д

DEN 1209.00 2370.24