• Новак
MYRU 3D Печатење Водоотпорен Seaview Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

MYRU 3D Печатење Водоотпорен Seaview Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

DEN 767.52
DEN 729.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Еко-пријателски,
Mildew Отпорни,со 12 парчиња куките
2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm,120 (ширина) X180 (должина) cm,150 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X180 (должина) см,200 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X200 (должина) cm
3)Машина За Миење Ладно.Не кајгана или собори сува
4)Пакет : 1 парче туш завеса,не се вклучуваат бања мат.

Декларирани спецификации

Големина:
120cm x 180cm, 150cm x 180cm, 180cm x 180cm, 200cm x 180cm, 180cm x 200cm, 100cm x 180cm
Бренд Име:
MYRU
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Полиестер
Стил:
Модерна
Шема:
Сценско

Комплементите на стоката

Ноќта на вештерките лилјаци Туш Завеса Најдобри Убав производ Персоналните Сопствени Ткаенина Бања Екрани за подарок

Позитивни повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети Т

DEN 930.00 1823.52

Стилски Туш Завеса Природата на Животните Тема Илустрација на Четири Симпатична Мајмуните на Гранка Уметност Карамел и Темно

Грижа инструкции : Машина перат;Ниско железо; Не кајгана или собори суваПлаќањеНие ќе брод објектот во р

DEN 1209.00 2370.24